Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
23.07.2019

Дата оновлення БД 22.07.2019

Колишні керівники Львівської обласної ради
1990.04-1992.04 - голова Львівської облрадиЧорновіл Вячеслав Максимович
1992.04-1997.04 - голова Львівської облрадиГоринь Микола Миколайович
1997.04-1998.04 - голова Львівської облрадиФурдичко Орест Іванович
1998.04-2001.07 - голова Львівської облрадиСенчук Степан Романович
2001.07-2002.04 - голова Львівської облрадиГадзало Ярослав Михайлович
2002.04-2006.04 - голова Львівської облрадиСендак Михайло Дмитрович
2006.04-2010.11 - голова Львівської облрадиСеник Мирослав Петрович
2010.11-2012.11 - голова Львівської облрадиПанькевич Олег Ігорович
2012.11-2015.11 - голова Львівської облрадиКолодій Петро Несторович
Див.також:


Роздрукувати довідку