Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
20.04.2019

Дата оновлення БД 19.04.2019

Романів Михайло Васильович, к.ек.н., док. філософії, доц.; Гол. упр. Пенсійного фонду України в Чернів. обл., начальник; начальник; чл. редколеґії журналу "Фінанси України".
Н. 30.07.1956 (с.Корнів, Городенківський р-н, Івано-Фр. обл.); укр.; батько Василь Михайлович (1930-1979); мати Анастасія Петрівна (1928-2002) - пенс.; дружина Марія Епіфанівна (1959) - фінансист; син Михайло (1979) - інженер; дочка Юлія (1983) - економіст, журналіст.
Осв.: Чернів. держ. ун-т, ек. ф-т (1978-83), фінансист; канд. дис. "Становлення та розвиток державного фінансового контролю в Україні" (Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка).
09.1973-07.74 - токар, з-д "Ґравітон", м.Чернівці. 09.-11.1974, 11.1976-04.78 - учень, Чернів. фін. тех-м. 11.1974-11.76 - служба в армії. 05.1978-06.79 - ст. інспектор з кадрів, Чернів. фін. тех-м. 06.1979-06.81 - економіст держдоходів, 06.1981-02.85 - заст. зав. - нач. бюджетної інспекції, 02.1985-12.88 - зав. фінвідділу, Першотравневий райвиконком м.Чернівців. 12.1988-05.90 - заст. гол. контролера-ревізора, КРУ в Чернів. обл. 05.1990-06.92 - заст. нач., 06.-12.1992 - нач. фінуправління, 12.1992-07.94 - заст. голови - нач. фінуправління, Чернів. облдержадмін. 07.1994-08.95 - заст. голови з питань фінансів, Чернів. облрада. 08.1995-09.96 - 1-й заст. голови, Чернів. облдержадмін. 09.1996-01.97 - нач. Гол. бюджетного упр., чл. колеґії, Мін-во фінансів України. 01.1997-08.2000 - 1-й заст. нач., Головне контрольно-ревізійне управління України. 08.2000-07.03 - заст. Голови, нач. Контрольно-ревізійного управління в м.Києві, Головне контрольно-ревізійне управління України. 25.07.2003-21.01.05 - голова, Чернів. облдержадмін. З 2005-07 - директор, Чернів. економіко-правничий ін-т. З 10.2007 - начальник, Гол. упр. Пенсійного фонду України в Чернів. обл. Деп. Чернів. облради 3-5 склик.
Засл. економіст України. Почес. працівник ДКРС України. Почесна грамота КМ України (12.2001). Орден "За заслуги" III ст. Ордени Святого Володимира III, II ст., Архистратига Михаїла, Георгія Побідоносця, "Знак Пошани". Держ. службовець 1-го ранґу (08.2003).
Автор понад 30 наук. праць, зокрема монографій: "Державний фінансовий контроль і аудит" (1998), "Сучасна Буковина: 1991-2005 роки в підсумках соціально-економічного та політичного розвитку краю" (2006).
Захопл.: пісні.
Контакти:


Роздрукувати довідку