Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.11.2018

Дата оновлення БД 19.11.2018

Білоконь Микола Васильович, ґен.-полк. міліції (08.2004), к.юрид.н.; Міністр внутрішніх справ України (27.08.2003-03.02.05).
Н. 22.03.1955 (с.Могилівка, Жмеринський р-н, Вінн. обл.); укр; дружина Віра Миколаївна (1956); дочка Олена (1983).
Осв.: Київ. вища школа МВС СРСР (1981), "Правознавство"; Академія МВС Росії (1992), "Організація правоохоронної діяльності"; канд. дис. "Органи державного управління та місцеве самоврядування в Російській імперії у другій половині XIX ст. (на матеріалах Лівобережної України): історико-правове дослідження" (Нац. ун-т внутр. справ України, 2002); док. дис. "управління охороною громадського порядку: організаційно-правовий аспект" (Нац. ун-т внутрішніх справ, 2004).
10.1972-05.73 - водій, Таврійська автобаза Вінн. обл. 05.1973-05.75 - служба в армії. 10.1975-10.77 - курсант, Львів. спеціальна середня школа міліції МВС СРСР. 10.1977-08.78 - інспектор відділу карного розшуку, УВС Львів. облвиконкому. 08.1978-08.81 - слухач, Київ. вища школа МВС СРСР. 08.-10.1981 - інспектор 1 відділення відділу кадрів, 10.1981-04.83 - інспектор відділення з організації охорони громадського порядку при проведенні масових заходів, 04.1983-02.84 - ст. інспектор відділення адмін. служби відділу служби Управління охорони громадського порядку, УВС м.Києва. 02.-11.1984 - ком. 7-ї роти 2-го полку патрульно-постової служби міліції, УВС м.Києва. 11.1984-08.88 - заст. начальника, Мінський райвідділ внутр. справ м.Києва. 08.1988-08.91 - заст. начальника Управління охорони громадського порядку, УВС м.Києва. 08.1991-10.92 - слухач, Академія МВС Росії. 10.1992-03.94 - начальник організаційного відділу міліції громадської безпеки, 03.-11.1994 - заст. нач. Гол. упр. охорони громадського порядку, 11.1994-02.96 - 1-й заст. нач., 02.1996-11.99 - нач. Гол. упр. адміністративної служби міліції, МВС України. 11.1999-06.2001 - нач., УМВС України в Кіровогр. обл. 06.-10.2001 - кер. Управління з координації діяльності правоохоронних органів, 2001-02 - заст. Глави - кер. Гол. управління з питань діяльності військових формувань та правоохоронних органів, 07.2002-09.03 - заст. Глави - кер. Гол. управління з питань судової реформи, військових формувань та правоохоронних органів, Адмін. Президента України. Чл. Ради нац. безпеки і оборони України (09.2003-02.05).
Медаль "За відмінну службу з охорони громадського порядку" (05.1990). Орден "За заслуги" III (08.1998), II ст. (08.2002). Відзнака "Іменна вогнепальна зброя" (08.2002). Почесна грамота КМ України (03.2004).
Захопл.: кінний спорт.
Контакти:


Роздрукувати довідку