Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
12.12.2018

Дата оновлення БД 11.12.2018

Приймаченко Микола Іванович; Київ. облрада, 1-й заст. голови (12.2004-04.05), в.о. голови (01.02.2005-20.04.06).
Н. 11.09.1936 (с.Мар'янівка, Поліський р-н, Київ. обл.); укр.
Осв.: Укр. с.-г. академія (1974).
02.1967-11.74 - голова, колгосп ім. Леніна, Поліський рай. Київ. обл. 11.1974-06.77 - 2-й секр., Поліський РК КПУ. 06.1977-10.80 - голова, виконком Поліської райради нар. деп., Київ. обл. 10.1980-02.91 - 1-й секр., Поліський РК КПУ; з 04.1990 - голова Поліської райради. 02.1991-04.92 - заст. голови виконкому Київ. облради нар. деп., голова Київоблаґропромради. 04.1992-07.94 - заст. глави, Київ. облдержадм. З 1994 - заст. голови, Київ. облрада. 10.1995-10.96 - заст. голови з питань захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС, надзвичайних ситуацій і охорони навколишнього середовища, 1996-2002 - в.о. нач. упр. у справах захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС, нач. упр. справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Київ. облдержадмін. 2002-03 - заст. голови, 18.09.2003-07.12.04 - голова, Київ. облрада. 03.1989-91 - нар. деп. СРСР від Іванківського тер. виб. окр. N 471, Київ. обл.
Почесна Відзнака Президента України (04.1996). Орден "За заслуги" II ст. (04.2001), I ст. (04.2004).
Контакти:


Роздрукувати довідку