Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
23.08.2019

Дата оновлення БД 22.08.2019

Радзієвський Олексій Васильович; Дрогобицький міський голова (11.2010-10.2015).
Н. 28.03.1949 (с.Станично-Луганське, Станично-Луганський р-н, Луган. обл.); укр.; дружина Людмила Іванівна (1949) - кер. відд. Ощадбанку, м.Дрогобич; дочка Ірина (1972) - лікар-терапевт санаторію "Кришталевий палац", м.Трускавець; син Андрій (1977) - пом.-консультант нар. деп. України.
Осв.: Укр. поліграф. ін-т ім. І.Федорова (1972-78), інж.-економіст, "Економіка і орг. промисловості".
09.2007 канд. в нар. деп. України від Партії реґіонів, N 257 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. ПР.
Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-11.07 від Партії реґіонів, N 157 в списку. На час виборів: директор ТОВ "Лаврад", чл. ПР. Чл. Ком-ту у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів (з 07.2006), голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення соціального захисту реабілітації інвалідів, чл. фракції Партії реґіонів (з 05.2006).
09.1964-06.68 - учень, Луган. машинобуд. тех-м. 01.-10.1967 - формувальник, Луган. тепловозобуд. з-д. 01.-09.1968 - пом. майстра, Камбарський машинобуд. з-д, м.Камбарка Удмуртія. 10.1968-11.69 - майстер ливарного виробництва, Луган. тепловозобуд. з-д. 11.1969-12.71 - служба в армії, Середньоазіат. ВОкр. 01.1972-11.74 - формувальник-заливник ливарної дільниці, Роздольський гірничохімічний комбінат. 11.1974-10.76 - голова рудничого ком-ту, Роздольський гірничохімічний комбінат. 10.1976-02.80 - заст. голови профкому, Роздольське ВО "Сірка". 02.-08.1980 - голова будрайкому, Об'єднаний ком-т профспілки тресту "Роздолхімбуд". 08.1980-10.81 - секр. парткому, трест "Роздолхімбуд". 10.1981-02.84 - зав. оргвідділу, Миколаївський РК КПУ Львів. обл. 02.1984-06.87 - інструктор пром. відділу, Львів. ОК КПУ. 06.1987-09.91 - 1-й секр., Дрогобицький МК КПУ. 09.1991-01.92 - заст. ґен. директора, Хустське відд. АТ "Торговий дім", м.Хуст. Закарп. обл. 01.-02.1992 - заст. ґен. директора, радянсько-італ. СП "Галичина". 02.1992-04.98 - директор, ТОВ "Рута", м.Хуст. 04.1998-04.2002 - Дрогобицький міський голова. 2002-06 - директор, ТОВ "Лаврад". Чл. Партії реґіонів (12.2000-10); голова Львів. реґіон. відд. Партії реґіонів (з 12.2000); чл. Політради Партії реґіонів. Довірена особа канд. на пост Президента України В.Януковича в ТВО N 123 (2004-05).
Орден "За заслуги" III ст. (08.1999).
Захопл.: полювання.


Роздрукувати довідку