Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
17.08.2022

Дата оновлення БД 15.08.2022

Пустовойтенко Валерій Павлович, д.тех.н. (2002); радник Президента України (04.2010-02.14); зав. катедри управління міським господарством Академії муніципального управління.
Н. 23.02.1947 (с.Адамівка, Березанський р-н, Миколаїв. обл.); укр.; одружений; має 2 синів.
Осв.: Дніпроп. інж.-буд. ін-т (1975), інж.-механік; канд. дис. "Геотехнічне обґрунтування технології будівництва підземних об'єктів в Україні" (1996); "Теорія і практика освоєння підземного простору України в умовах розвитку геотехногенних процесів" (Нац. гірнича академія України, 2002).
03.2006 канд. в нар. деп. України від Блоку НДП, N 2 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. НДП.
Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-04.06 від блоку "За єдину Україну!", N 6 в списку. На час виборів: Міністр транспорту України, член НДП. Чл. фракції "Єдина Україна" (05.-06.2002), кер. фракції НДП (06.2002-05.04), співголова фракції НДП та ПППУ (05.-12.2004), чл. фракції "Трудова Україна" та НДП (12.2004-02.05), кер. фракції НДП та ґрупи "Республіка" (02.-04.2005), позафр. (04.-09.2005), співголова фракції НДП і партії "Трудова Україна" (09.-10.2005); голова Ком-ту з питань будівництва, транспорту житлово-комунального госп. і зв'язку (з 06.2002).
Обраний нар. деп. України 3 склик. з 03.1998 від НДП, N 1 в списку. На час виборів: Прем'єр-мін. України, чл. НДП. Зняв кандидатуру.
Нар. деп. України 12(1) склик. з 03.1990 (2-й тур) до 04.1994, Жовтневий виб. окр. N 78, Дніпроп. обл., чл. Комісії з питань будівництва, архітектури та житлово-комунального госп. Ґрупа "Рада".
09.1961-08.63 - учень, Одес. ремісниче уч-ще N 9. 08.1963-09.66, 01.-07.1969 - токар, Одес. з-д ім. Жовтневої революції. 09.1966-12.68 - служба в армії. 07.1969-08.71 - ст. механік, Одес. політех. ін-т. 08.1971-08.75 - навч. майстер, Дніпроп. інж.-буд. ін-т. 08.1975-02.84 - майстер, виконроб, ст. виконроб, гол. інженер упр. механізації, гол. інженер, трест "Дніпробудмеханізація", м.Дніпропетровськ. 02.1984-08.86 - керівник, трест "Дніпроважбудмеханізація". 08.1986-10.87 - голова виконкому, Бабушкінська райрада нар. деп. м.Дніпропетровська. 10.1987-10.89 - заст. голови, 10.1989-03.91 - голова виконкому, Дніпроп. міськрада нар. деп. 03.1991-04.93 - голова Дніпроп. міськради нар. деп. та виконкому. 04.-09.1993 - Міністр КМ України. 09.-10.1993 - віце-президент, Укр. держ. буд. корпорація. 10.1993-07.94 - заст. голови правління, кредитно-фін. союз "Експобанк". 07.1994-07.97 - Міністр КМ України. 16.07.1997-22.12.99 - Прем'єр-міністр України. 12.2000-06.01 - радник Президента України. 09.06.2001-30.04.02 - Міністр транспорту України. 05.2006 - радник Київ. міського голови - в.о. заст. голови, 05.-08.2006 - заст. голови, Київ. міськдержадмін.
Президент Федерації футболу України (06.1996-08.2000). Президент Асоціації міст України (1992-94). Президент Укр. муніципальної академії (з 10.1999). Співголова Всеукр. об'єднання демократичних сил "Злагода" (з 03.1999). Голова НДП (05.1999-05.2006). Кер. виборчої кампанії НДП до ВР України (10.2005-06); чл. політвиконкому і Політради НДП (з 02.1996).
Держ. службовець 1-го ранґу (12.1999).
Засл. будівельник України (1995). Медаль "Ветеран праці". Почесна відзнака Президента України (08.1996). Орден князя Ярослава Мудрого V (08.1999), ІІІ ст. (12.2011). Почесна грамота КМ України (02.2003). Чл. КПРС (1979-91). Срібний орден Св. князя Володимира II ст. (02.1999, УПЦ).
Контакти:


Роздрукувати довідку