Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.01.2018

Дата оновлення БД 20.01.2018

Куніцин Сергій Володимирович, к.ек.н. (2003); ВР України, чл. фракції Партії "Блок Петра Порошенка" (з 12.2014), заст. голови Ком-ту з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення (з 12.2014); пощашт. радник Президента України (з 06.2014).

Н. 27.07.1960 (смт Бекдаш, Красноводський р-н, Туркменістан); рос.; дружина Галина Станіславівна (1964); дочка Наталія (1986); син Олексій (1991).

Осв.: Симфероп. філія Дніпроп. інж.-буд. ін-ту (1977-82), інж.-будівельник-технолог, "Виробництво буд. виробів і конструкцій"; канд. дис. "Науково-методичні основи управління проєктами вільних економічних зон і територій пріоритетного розвитку" (Науково-дослід. ек. ін-т при Мін-ві економіки та з питань европейської інтеґрації України, 2003).

Нар. деп. України 8 склик. з 12.2014 від Партії "Блок Петра Порошенка", N 68 в списку. На час виборів: нар. деп. України, б/п.

Нар. деп. України 7 склик. 12.2012-11.14 від ПП "УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка", N 15 в списку. На час виборів: ґенеральний директор ТОВ "Спортивний клуб "Таврія", б/п. Чл. фракції ПП "УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка" (з 12.2012), заст. голови Ком-ту у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів (з 12.2012).

Нар. деп. України 12(1) склик. з 03.1990 (1-й тур) до 04.1994, Красноперекопський виб. окр. N 247, Респ. Крим. Чл. Комісії з питань діяльності рад нар. деп., розвитку місцевого самоврядування.

07.-08.1982 - трубоукладальник ПМК-40 тресту "Перекопхімбуд", м.Красноперекопськ. 09.1982-04.83 - майстер, заст. нач. цеху, Тюменський домобуд. комбінат. 05.1983-08.84 - служба в армії (Афганістан). 09.-10.1984 - на перепідготовці офіцерів запасу. 01.-04.1985 - інж.-технолог цеху, з-д залізобетонних виробів управління "Кримканалбуд". 05.1985-07.89 - нач. цеху, гол. інженер, Красноперекопський з-д залізобетонних виробів. 08.1989-03.90 - інстр. ідеологічного відділу, Красноперекопський МК КПУ. 04.1990-05.98 - голова, Красноперекопська міськрада нар. деп. і виконком. З 11.1994 - кер., організаційна ґрупа зі створення Перекопської вільної ек. зони. 06.1995-12.2001 - голова, Адміністрація Північно-кримської експериментальної ек. зони. "Сиваш". 27.05.1998-24.07.2001 - голова, РМ АР Крим. 07.2001-02 - радник Президента України. 29.04.2002-21.04.05 - голова, РМ АР Крим. 01.01.2006-06.04.10 - голова, Севастоп. міськдержадмін. 06.04.-13.10.2010 - Пост. Пред. Президента України в АР Крим. 05.-09.2007 - чл. Ради нац. безпеки і оборони України. Пост. Пред. Президента України в АР Крим (27.02.-24.03.2014).

Радник Прем'єр-мін. України на громад. засадах (09.1997-12.99), радник Президента України (поза штатом) (04.2005-10.06). Деп. ВР АР Крим (03.2002-04.05), кер. ґрупи "Крим" (з 05.2005), деп. ВР АР Крим від "Блоку Куніцина" (2006-10), голова ґрупи "Крим"; деп. ВР АР Крим (2010-12). Голова Партії Союз на підтримку Респ. Крим (12.1993-97). Чл. Політради НДП (з 02.1996); голова Крим. реґіон. орг. НДП (до 06.2008); 1-й заст. голови НДП (03.2005-05.06); голова Крим. реґіон. орг. партії "Єдиний центр" (06.2008-05.09). Президент Федерації футболу Криму (з 07.2003). Президент спортклубу "Таврія" (з 2005). Президент Асоціації вільних ек. зон України. Заст. пред. України в Палаті реґіонів Конґресу місцевих і реґіональних влад Ради Европи на 2006-2007 роки.

Засл. економіст України (01.2009). Медалі: "За бойові заслуги" (1985), "70 років Збройних сил", "Від вдячного афганського народу". Грамота Президії ВР СРСР. Знак "Воїн-інтернаціоналіст". Орден "За заслуги" III (09.1999), II (02.2004), I ст. (02.2007). Почесна грамота КМ України (07.2001). Орден Св. Станіслава (2000). Лавреат Держ. премії України в галузі науки і техніки (1999; "Розробка теоретичних основ технології і обладнання виробництва кальцинованої соди і створення промислового комплексу Кримського содового заводу"). Держ. службовець 1-го ранґу (08.2001).

Контакти:


Роздрукувати довідку