Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
22.02.2019

Дата оновлення БД 21.02.2019

Карташов Євген Григорович, к.філос.н. (1983); кол. нар. деп. України.

Н. 01.01.1942 (рудник Щегловський, Макіївський р-н, Донец. обл.); рос.; батько Григорій Андрійович (1901-1944) - гол. бухгалтер тресту "Донецькмакіїввугілля"; мати (Горобій) Ніна Василівна (1915-1979); дружина (Романчук) Галина Олексіївна (1945) - нач. відділу кадрів ТОВ "Адвокатська контора "Солдатенко, Ситник і партнери"; син Сергій (1967) - менеджер Москов. представництва компанії "Дуферко"; син Андрій (1972) - менеджер-перекладач Укр. відд. фірми "Мідлент", м.Київ; дочка Світлана (1972) - лікар-косметолог, м.Скоп'є, Македонія.

Осв.: Запоріз. машинобуд. ін-т ім. В.Я.Чубаря, автомобільний ф-т (1964-69), інж.-механік, "Автомобілі і трактори"; ВПШ при ЦК КПУ (1976-79); Академія суспільних наук при ЦК КПРС (1980-83); канд. дис. "Взаємодія свідомості та самосвідомості особи".

Нар. деп. України 7 склик. 12.2012-11.14, виб. окр. N 76, Запоріз. обл., від Партії реґіонів. За 31,59%, 9 суперн. На час виборів: голова наглядової ради ПАТ "Запоріжвогнетрив", чл. Партії реґіонів. Голова підкомітету з питань місцевого самоврядування Ком-ту з питань державного будівництва та місцевого самоврядування (з 12.2012).

1955-59 - учень, Запоріз. гідроенергетичний тех-м. 08.1959-11.61 - слюсар, пом. машиністра екскаватора, механік, ст. інженер, Упр. механізованих робіт тресту "Запоріжалюмінбуд". 11.1961-08.64 - служба в армії. 09.1964-06.69 - студент, Запоріз. машинобуд. ін-т. 06.-08.1969 - інстр., 08.1969-03.71 - заст. зав. відділу, 03.1971-07.72 - зав. відділу пропаґанди і культурно-масової роботи, Запоріз. ОК ЛКСМУ. 07.1972-06.77 - інстр., 07.1977-09.80 - заст. зав. відділу пропаґанди і аґітації - зав. сектору масово-політичної роботи відділу, Запоріз. ОК КПУ. 09.1980-08.83 - аспір., Академія суспільних наук при ЦК КПРС. 08.-09.1983 - консультант-методист, 09.1983-07.84 - інстр. відділу орг.-парт. роботи, 07.1984-11.85 - заст. зав. відділу пропаґанди і аґітації - зав. сектору масово-політичної роботи, Запоріз. ОК КПУ. 11.1985-09.87 - 1-й секр., Орджонікідзевський РК КПУ м.Запоріжжя. 09.1987-11.88 - зав. відділу пропаґанди і аґітації, 11.1988-04.90 - зав. ідеологічного відділу, Запоріз. ОК КПУ. 04.1990-05.92 - заст. голови, виконком Запоріз. облради нар. деп. 05.-09.1992 - заст. глави, Запоріз. облдержадмін. 09.1992-02.97 - заст. ґен. директора - директор зовнішньоекономічної фірми, комбінат "Запоріжсталь". 02.1997-01.99 - заст. голови правління з питань зовнішньоек. діяльності - директор зовнішньоторговельної фірми, ВАТ "Запорізький металургійний комбінат "Запоріжсталь". 27.01.1999-23.11.99 - голова, Запоріз. облдержадмін. 26.01.2000-28.03.2001 - Надзв. і Повн. Посол України в Республіці Казахстан. 26.03.2001-29.07.03 - голова, Запоріз. облдержадмін. 06.2003-09.10 - Запорізький міський голова.

Дійсний член Трансп. академії України (05.2001). Переможець загальнонац. програми "Людина року" в номінації "Реґіональний лідер" (2001), в номінації "Міський голова" (2005). Почесне звання "Народний посол України" (2001). Держ. службовець 1-го ранґу (03.1999).

Медаль "За трудову доблесть" (1977). Ордени "За заслуги" III (12.2000), II (01.2002), I ст. (10.2009). Медаль Центральноазійського форуму "Діалог конфесій - Алматинська декларація" (2000). Срібна медаль "10 років незалежності України" II ст. (2001). Почесна грамота КМ України (02.2004).

Захопл.: риболовля, спорт, книги, мандри.

Контакти:


Роздрукувати довідку