Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.11.2018

Дата оновлення БД 19.11.2018

Рибачук Олег Борисович; голова правл. і співзасновник ГО "Центр UA"; голова наглядової ради Фундації "Суспільність".
Н. 22.04.1958 (с.Погребище, Погребищинський р-н, Вінн. обл.).
Осв.: Київ. ун-т ім. Т.Шевченка, ф-т романо-германської філології (1975-80), перекладач-референт анґл. і франц. мов; Київ. нац. ек. ун-т, ф-т фінансів і кредиту (1993-96), економіст.
Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-03.05 від блоку В.Ющенка "Наша Україна", N 29 в списку. На час виборів: віце-президент Чорноморського банку торгівлі та розвитку, б/п. Чл. фракції "Наша Україна" (з 05.2002; кер. ґрупи "Разом"; уповноваж. пред. фракції (з 06.2002), голова підкомітету з питань банківської діяльності та валютного реґулювання Комітету з питань фінансів і банківської діяльності (з 06.2002). Склав деп. повноваження 03.03.2005.
1980-86 - інспектор, ст. інспектор, Київ. митниця. 1986-91 - перекладач анґл. мови ВТО "Закордоннафтобуд" в Респ. Індія. 1992 - нач. відділу валютних операцій, Київ. акціонер. комерц. біржевий банк "Київбіржбанк". 1992-99 - нач. відділу зовнішніх зв'язків, нач. упр. міжнародних банківських зв'язків, директор департаменту міжнародних зв'язків, Нац. банк України. 12.1999-05.2001 - кер., Служба Прем'єр-мін. України. 2001-02 - віце-президент, Чорноморський банк торгівлі та розвитку, м.Салоніки, Греція. 04.02.-07.09.2005 - Віце-прем'єр міністр України з питань европейської інтеґрації. 07.-22.09.2005 - Держ. секретар України. 22.09.-14.10.2005 - Голова, 10.2005-15.09.06 - Глава, Секретаріат Президента України. Радник Президента України (поза штатом) (09.2006). 09.2006-12.07 - радник Президента України, 12.2007-03.08 - поза штатом. Кер. офісу - заст. кер. штабу блоку "Наша Україна" (2004-05). Секретар Політради при Президентові України (05.-10.2006). Член Ради нац. безпеки і оборони України (10.2005-09.06). Був чл. Ради НС "Наша Україна" (з 03.2005); чл. наглядової ради ВАТ "Державний ощадний банк України" (з 12.2006); чл. наглядової ради ВАТ "Державний експортно-імпортний банк України" (з 12.2006).
Контакти:


Роздрукувати довідку