Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
14.11.2018

Дата оновлення БД 12.11.2018

Стець Юрій Ярославович; Міністр інформаційної політики України (з 02.12.2014).

Н. 29.12.1975 (м.Чортків, Терноп. обл.); одружений; сини Владислав і Серж.

Осв.: Чернів. уч-ще мистецтв ім. С.Воробкевича (1992-96); Харків. держ. політех. ун-т (2000), менеджер інформ. систем.

Нар. деп. України 7 склик. 12.2012-11.14 від ВО "Батьківщина", N 63 в списку. На час виборів: нар. деп. України, б/п. Чл. фракції ВО "Батьківщина" (з 12.2012), чл. Ком-ту з питань свободи слова та інформації (з 12.2012).

Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-12.12 від блоку "Наша Україна - Народна самооборона", N 53 в списку. На час виборів: ґенеральний продюсер ПП у формі ТОВ "Телерадіокомпанія" НБМ", б/п. Секретар Ком-ту з питань свободи слова та інформації (12.2007-02.12), голова Ком-ту з питань свободи слова та інформації (з 02.2012), чл. фракції Блоку "Наша Україна - Народна самооборона" (з 11.2007).

09.1990-01.92 - репортер, Чернів. обл. держ. телерадіокомпанія. 01.-05.1992 - редактор Представництво телеканалу "ICTV" у м.Чернівцях. 07.1992-07.93 - редактор, ст. редактор, телеканал "ТВА", м.Чернівці. 07.1993-03.97 - PR-менеджер, приватна фірма "Натан". 03.1997-02 - редактор муз. програм, заст. ґен. продюсера, з 2002 - ґен. продюсер, телерадіокомпанія "НБМ". З 2005 - ґен. продюсер, ТОВ "Телерадіокомпанія "Експрес-інформ". З 2007 - директор, ТОВ "Телерадіокомпанія "НБМ-радіо". Голова партії "Солідарність" (2013-14).

Засл. журналіст України (08.2005).

Контакти:


Роздрукувати довідку