Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
15.12.2018

Дата оновлення БД 14.12.2018

Колесніков Борис Вікторович; кол. нар. деп. України; співголова ПП "Опозиційний блок" (з 05.2016).

Н. 25.10.1962 (м.Маріуполь, Донец. обл.); дружина Світлана Володимирівна (1972); син Костянтин (1992); дочка Катерина (2004).

Осв.: Донец. техн-м радянської торгівлі (1991), "Товарознавство"; Донец. держ. академія управління (1997), "Менеджмент у виробничій сфері".

Нар. деп. України 7 склик. 12.2012-11.14 від Партії реґіонів, N 8 в списку. На час виборів: Віце-прем'єр-міністр України - Міністр інфраструктури України, чл. ПР. Чл. фракції Партії реґіонів (з 12.2012), голова Ком-ту з питань транспорту і зв'язку (з 12.2012).

Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-03.10 від Партії реґіонів, N 10 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. ПР. Уповноваж. пред. фракції Партії реґіонів (11.-12.2007). Заст. голови фракції Партії реґіонів (з 12.2007), чл. Ком-ту з питань економічної політики (з 12.2007). Склав деп. повноваження 11.03.2010.

Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-11.07 від Партії реґіонів, N 10 в списку. На час виборів: голова Донецької обласної ради, чл. ПР. Чл. Ком-ту з питань економічної політики (з 07.2006), заст. голови фракції Партії реґіонів (з 05.2006).

1980-85 - продавець, Куйбишевський відділ робітничого постачання ВО "Донецьквугілля". 1985-86 - продавець, Донец. оптово-роздрібний комбінат. 1986 - столяр, Донец. центр технол. обслуговування металообробного обладнання. 1986-92 - заготівельник, продавець, Донец. міське об'єднання колгоспних ринків. 1992-93 - заст. зав., зав., торговельно-заготівельне підприємство м.Донецька. 1993-96 - ґен. директор, колективна торговельна фірма "Юг". 1996-05.99 - ґен. директор, голова правління, ЗАТ "Фірма "Юг". 1997-05.99 - голова правл. (за сумісн.), ЗАТ "Виробниче об'єднання "Київ-Конті". З 1998 - деп., голова пост. комісії, 05.1999-2001 - заст. голови, 05.2001-04.06 - голова, Донец. облрада. 11.03.-09.12.2010 - Віце-прем'єр-міністр України з питань Євро-2012. 09.12.2010-03.12.12 - Віце-прем'єр-міністр України - Міністр інфраструктури України. Віце-президент ЗАТ "Футбольний клуб "Шахтар" (1995-99). Голова Федерації футболу Донец. обл. (з 2002); член наглядової ради ВАТ Металургійний комбінат "Азовсталь"; чл. Ради НБУ (01.2007-03.14). Голова Донец. обл. орг. Партії реґіонів (з 12.2003), заст. голови Партії реґіонів (04.2008-03.14); секретар президії Політради Партії реґіонів (з 03.2014).

Засл. економіст України (07.2002). Почесна грамота ВР України. Орден "За заслуги" II (11.2007), I ст. (07.2002).

Держ. службовець 1-го ранґу (06.2001).

Володіє англ. мовою.

Контакти:


Роздрукувати довідку