Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
23.10.2019

Дата оновлення БД 22.10.2019

Буряк Сергій Васильович, к.ек.н. (2002), гол. держ. радник податкової служби (07.2008); кол. нар. деп. України.

Н. 01.04.1966 (м.Донецьк); укр.; дружина Олена Миколаївна (1966) - економіст Департаменту бухгалтер. обліку та звітності АБ "Брокбізнесбанк"; син Олександр (1994); дочка Ганна (1999).

Осв.: Київ. ін-т нар. господарства (1983-89), "Фінанси та кредит"; канд. дис. "Активізація інвестиційної діяльності в перехідній економіці України" (Київ. нац. ек. ун-т, 2001).

Нар. деп. України 7 склик. 12.2012-11.14, виб. окр. N 190, Хмельн. обл., самовисування. За 42,65%, 7 суперн. На час виборів: голова у відставці Держ. податкової адмін. України, б/п. Чл. фракції Партії реґіонів (12.2012-02.14), чл. групи "Економічний розвиток" (з 02.2014), 1-й заст. голови Ком-ту з питань бюджету (з 12.2012).

Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-05.08 від Блоку Ю.Тимошенко, N 38 в списку. На час виборів: тимчасово не працював, член ВО "Батьківщина". Чл. фракції "Блок Юлії Тимошенко" (з 11.2007), чл. Ком-ту з питань фінансів і банк. діяльності (з 12.2007). Склав деп. повноваження 23.05.2008.

Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-06.07 від Блоку Ю.Тимошенко, N 37 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. ВО "Батьківщина". Чл. Ком-ту з питань фiнансiв i банківської діяльності (з 07.2006), чл. фракції "Блоку Юлії Тимошенко" (з 05.2006). Склав деп. повноваження 19.06.2007.

Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-04.06, виб. окр. N 193, Хмельн. обл., самовисування. За 61.38%, 5 суперн. На час виборів: нар. деп. України, б/п. Чл. фракції "Єдина Україна" (05.-06.2002), чл. фракції партій ППУ та "Трудова Україна" (06.2002-04.04), чл. фракції політ. партії "Трудова Україна" (04.-12.2004), позафр. (12.2004-01.05), уповноваж. пред. ґрупи "Воля народу" (01.-03.2005), уповноваж. пред. фракції ПППУ (03.-12.2005), чл. фракції Блоку Ю.Тимошенко (з 12.2005), голова Комітету з питань фінансів і банківської діяльності (з 06.2002).

Нар. деп. України 3 склик. 03.1998-04.2002, виб. окр. N 193, Хмельн. обл.
На час виборів: нар. деп. України. Чл. фракції НДП (05.1998-02.99), чл. ґрупи "Відродження реґіонів" (02.1999-04.2001), чл. фракції Партії "Демократичний союз" (04.-11.2001), чл. фракції партії "Єдність" (з 11.2001); чл. Ком-ту з питань фінансів і банк. діяльності (з 07.1998).

Нар. деп. України 2 склик. з 12.1995 (2-й тур) до 04.1998, Ірпінський виб. окр. N 211, Київ. обл., висун. тр. кол. Чл. Ком-ту з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту і зв'язку. Чл. ґрупи "Єдність".

09.1983-06.89 - студент, Київ. ін-т нар. господарства. 07.1984-05.86 - служба в армії, м.Чернігів. 05.1988-01.90 - секретар ком-ту комсомолу Київ. ін-ту нар. господарства, Радянський РК ЛКСМУ м.Києва. 04.1990-05.91 - аспірант, 05.-08.1991 - асистент катедри фінансів, Київ. ін-т нар. господарства. 08.1991-01.92 - голова правління, Орендкоопбанк УРСР, м.Київ. 01.1992-02.96 - голова правління, АБ "Брокбізнесбанк", м.Київ. 24.12.2007-17.03.10 - Голова, Держ. податкова адмін. України. Чл. Комітету з економічних реформ (з 09.2010).

Чл. Ради НБУ (з 07.1999-01.07). Був чл. ПППУ (з 07.2005), чл. ВО "Батьківщина" (з 2005).

Засл. економіст України (01.1998). Орден "За заслуги" III (2003), II (10.2004), I ст. (02.2010). Орден князя Ярослава Мудрого V ст. (08.2013). Почесна грамота КМ України (07.2003).

Володіє анґл. мовою.

Захопл.: туризм, полювання, гірські лижі.

Контакти:


Роздрукувати довідку