Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
23.02.2019

Дата оновлення БД 21.02.2019

Радовець Арнольд Анатолійович; кол. нар. деп. України.
Н. 30.11.1937 (с.Гвардійськ, Городоцький р-н, Хмельн. обл.); укр.; дружина Людмила Володимирівна (1939) - пенс.; дочка Ірина (1964) - гол. спеціаліст НДІ.
Осв.: Київ. інж.-буд. ін-т, ф-т пром.-цивільного будівництва (1959), інж.-будівельник.
Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-12.12 від Блоку Ю.Тимошенко, N 107 в списку. На час виборів: пенсіонер, член ВО "Батьківщина". Чл. фракції "Блок Юлії Тимошенко" (11.2007-09.10). Чл. Ком-ту будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та реґіональної політики (з 12.2007), чл. ґрупи "Реформи заради майбутнього" (з 02.2011).
Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-06.07 від Блоку Юлії Тимошенко, N 131 в списку. На час виборів: помічник-консультант народного депутата України, чл. ВО "Батьківщина". Чл. Ком-ту з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства (з 07.2006), чл. фракції "Блоку Юлії Тимошенко" (з 05.2006). Склав деп. повноваження 14.06.2007.
08.1954-09.59 - студент, Київ. інж.-буд. ін-т. 09.1959-01.63 - майстер, виконроб, спеціаліз. БМУ Вінн. раднаргоспу, м.Хмельницький. 01.1963-01.64 - виконроб, Київ. спеціаліз. упр. N 522 тресту "Сантехмонтаж" Мінмонтажспецбуду УРСР, м.Київ. 01.1964-11.67 - інженер, ст. інженер, гол. диспетчер, гол. технолог, трест "Київсільбуд" Мінсільбуду УРСР, м.Київ. 11.1967-02.68 - гол. інженер упр. виробничо-тех. комплектації, трест "Київсільбуд" Мінсільбуду УРСР, м.Київ. 02.1968-06.75 - інструктор відділу будівництва, заст. зав. фін.-госп. відділу, Київ. ОК КПУ. 06.1975-09.77 - гол. інженер, трест "Укррадгоспспецбуд" Мінсільбуду УРСР, м.Київ. 09.1977-03.81 - інструктор, 03.1981-12.88 - зав. сектору сільського будівництва с.-г. відділу, 12.1988-11.90 - зав. сектору соц. розвитку села аграрного відділу, ЦК КПУ. 11.1990-06.92 - 1-й заст. Голови, Держ. ком-т України з соц. розвитку села. 06.1992-09.96 - нач. Гол. упр. з соц. розвитку села, Мін-во с. г. і продовольства України. 10.1996-05.98 - заст. нач. відділу розвитку виробництва, 05.1998-05.99 - нач. виробничо-госп. відділу, СП ЗАТ "Украгробізнес". Був чл. ВО "Батьківщина" (з 02.2000); чл. Політради ВО "Батьківщина", 1-й заст. кер. виконкому.
Засл. будівельник України (1986). 4 медалі (1970, 1977, 1982, 1985). Орден "За заслуги" III ст. (11.2007).
Захопл.: мисливство, рибальство.


Роздрукувати довідку