Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
11.12.2018

Дата оновлення БД 10.12.2018

Папієв Михайло Миколайович; ВР України, чл. фракції ПП "Опозиційний блок" (з 11.2014), чл. Ком-ту з питань Реґламенту та організації роботи Верховної Ради України (з 12.2014).
Н. 01.10.1960 (м.Запоріжжя).
Осв.: Чернів. держ. ун-т ім. Ю.Федьковича (1977-81, 1983-84), фізик, викладач фізики; канд. дис. "Реформування пенсійної системи в Україні" (Ін-т демографії та соц. досліджень НАНУ, 2004).
Нар. деп. України 8 склик. з 11.2014 від ПП "Опозиційний блок", 22 в списку. На час виборів: тимчасово не працював, б/п.
Нар. деп. України 6 склик. з 11.2007 від Партії реґіонів, N 75 в списку. На час виборів: Міністр праці та соц. політики України, б/п. Чл. фракції Партії реґіонів (з 11.2007), чл. Ком-ту з питань соц. політики та праці (з 12.2007), голова підкомітету з питань державного соціального страхування, розвитку соціального партнерства та діяльності об'єднань громадян сторін соціального партнерства (з 01.2008). Склав деп. повноваження 16.04.2010.
Нар. деп. України 4 склик. з 04.2002 від СДПУ(О), N 8 в списку. На час виборів: секретар комітету Чернівецького ОК СДПУ(о), член СДПУ(О). Чл. фракції СДПУ(О) (з 05.2002), чл. Ком-ту з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (з 06.2002). Склав деп. повноваження 16.01.2003.
09.1977-05.82 - студент, Чернів. держ. ун-т ім. Ю.Федьковича. 08.-09.1980 - складальник напівпровідникових приладів, 06.-08.1981 - ст. технік, СКТБ "Фотон" при Чернів. держ. ун-ті ім. Ю.Федьковича. 01.-05.1982 - слайд-оператор дискоклубу "Метроном", Першотравневий р-ний будинок культури м.Чернівців. 05.1982-08.83 - служба в армії, в/ч 16540 Прикарп. ВОкр. 09.1983-07.84 - студент, Чернів. держ. ун-т ім. Ю.Федьковича. 10.1984-10.86 - інж.-метролог центр. завод. лабораторії, 10.1986-01.90 - представник держприймання продукції, ВО "Електронмаш", м.Чернівці. 01.1990-04.93 - голова правл., виробничий кооператив "Альянс". 04.1993-04.97 - ґен. директор, ВО "Альянс" Асоціації з виробництва легкових і спеціалізованих автомобілів "Таврія". 04.-08.1997 - ґен. директор, НВП "Полімермаш". 08.1997-08.2000 - заст. голови, Чернів. облдержадмін.11.2000-04.02 - секретар (на звільн. основі), Чернів. ОК СДПУ(О). 30.11.2002-03.02.05 - Міністр праці та соц. політики України. 18.03.2010-07.03.14 - голова, Чернів. облдержадмін. Співгол. (від Уряду України) Нац. ради соц. партнерства (01.2003-07.05); чл. Нац. ради зі сталого розвитку України (з 05.2003). 2005-07.06 - голова координаційної ради, Всеукр. громадська організація "Всеукраїнська соціальна рада". 04.08.2006-18.12.07 - Міністр праці та соц. політики України. Заст. голови СДПУ(О) (03.2003-07).
Чл. СДПУ(О) (з 1997), секр. Чернів. обл. орг. СДПУ(О) (12.1997-11.03); чл. Політбюра СДПУ (О) (з 10.19985), заст. голови СДПУ(О) (з 03.2003); заст. голови Партії реґіонів (з 09.2008).
Держ. службовець 1-го ранґу (06.2010).
Контакти:


Роздрукувати довідку