Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
11.12.2018

Дата оновлення БД 10.12.2018

Парубій Андрій Володимирович, чл. ПП "Народний фронт"; Голова ВР України (з 14.04.2016).

Н. 31.01.1971 (м.Червоноград, Львів. обл.); одружений; має дочку.

Осв.: Львів. держ. ун-т ім. І.Франка, іст. ф-т (1994).

Нар. деп. України 8 склик. з 11.2014 від ПП "Народний фронт", N 4 в списку. На час виборів: керівник
благодійної організації "Благодійний фонд підтримки добровольців", чл. ПП "Народний фронт". Чл. фракції ПП "Народний фронт" (11.-12.2014).

Нар. деп. України 7 склик. 12.2012-03.14 від ВО "Батьківщина", N 21 в списку. На час виборів: нар. деп. Україна, б/п. Чл. фракції ВО "Батьківщина" (з 12.2012), чл. Ком-ту з питань науки і освіти (з 12.2012). Склав деп. повноваження 17.03.2014.

Нар. деп. України 6 склик. 12.2007-12.12 від блоку "Наша Україна - Народна самооборона", N 80 в списку. На час виборів: радник голови Львів. облдержадмін., чл. НСНУ. Чл. фракції Блоку "Наша Україна - Народна самооборона" (з 12.2007), чл. Ком-ту у закордонних справах (з 12.2007), голова підкомітету з питань контролю за здійсненням зовнішніх зносин (з 01.2008). 

З 1988 - голова Т-ва "Спадщина". З 1990 - деп. Львів. облради, секретар пост. комісії з питань молоді та спорту. 1991 - один із засновників СНПУ, голова Львів. обл. орг. СНПУ. 1994-98 - деп. Львів. міськради, кер. деп. ґрупи. З 1996 - кер. Т-ва сприяння ЗС та ВМФ України "Патріот України". З 1999 - редактор науково-політ. журналу "Орієнтири". 04.2002-04.06 - деп., з 06.2002 - заст. голови, Львів. облрада. 27.02.-07.08.2014 - Секретар, Рада нац. безпеки і оборони України. 04.12.2014-14.04.16 - 1-й заст. Голови ВР України. Деп. Львів. облради (04.2006-12.07). Чл. НСНУ (до 02.2012), чл. Фронту змін (з 06.2012).

Орден "За заслуги" III ст. (12.2006).

Контакти:


Роздрукувати довідку