Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
18.11.2018

Дата оновлення БД 17.11.2018

Бойко Юрій Анатолійович; ВР України, голова фракції ПП "Опозиційний блок" (з 11.2014), чл. Ком-ту у справах ветеранів та інвалідів (з 12.2014); співголова ПП "Опозиційний блок" (з 05.2016).

Н. 09.10.1958 (м.Горлівка, Донец. обл.); дружина Віра Дмитрівна; має 3 синів і 3 дочок.

Осв.: Москов. хіміко-технол. ін-т ім. Д.Менделєєва (1981), інж.-хімік-технолог, "Хімія та технологія органічних сполук азоту"; Рубіжанська філія Східноукр. держ. ун-ту (2001), інж.-економіст, "Економіка та підприємництво".

Нар. деп. України 8 склик. з 11.2014 від ПП "Опозиційний блок", N 1 в списку. На час виборів: тимчасово не працював, б/п.

Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-03.10 від Партії реґіонів, N 49 в списку. На час виборів: Міністр палива та енергетики України, б/п. Чл. фракції Партії реґіонів (з 11.2007), заст. голови Ком-ту з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (з 12.2007). Склав деп. повноваження 11.03.2010.

03.2006 канд. в нар. деп. України від "Опозиційного блоку НЕ ТАК!", N 5 в списку. На час виборів: голова Республіканської партії України.

09.1975-02.81 - студент, Москов. хіміко-технол. ін-т ім. Д.Менделєєва. 04.1981-07.93 - майстер, нач. дільниці, заст. нач. цеху, нач. цеху, 07.1993-09.98 - заст. директора з виробництва та маркетинґу, 09.-10.1998 - в.о. директора, 10.1998-06.99 - директор, Рубіжанський казенний хім. з-д "Зоря". 06.1999-06.2001 - голова правління, ВАТ "Лисичанськнафтооргсинтез". 06.2001-02.02 - ґен. директор, ДП "Укрвибухпром". 08.2001-02.02 - в.о. голови правл., голова правл., ЗАТ "Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія "Укртатнафта". 31.01.2002-31.07.03 - заст. Держ. секретаря - голова правл. НАК "Нафтоґаз України", 31.07.2003-02.03.05 - 1-й заст. Міністра - голова правл. НАК "Нафтоґаз України", Мін-во палива та енергетики України. 04.08.2006-18.12.07 - Міністр палива та енергетики України. 11.03.-09.12.2010 - Міністр палива та енергетики України. 09.12.2010-24.12.12 - Міністр енергетики та вугільної промисловості України. 24.12.2012-27.02.14 - Віце-прем’єр-міністр України. Голова Республіканської партії України (04.2005-08.07).

Орден "За заслуги" III ст. (05.2003). Герой України (з врученням ордена Держави, 22.08.2004). Орден князя Ярослава Мудрого V ст. (10.2013). Чл. Партії реґіонів (10.2007-14), заст. голови Партії реґіонів (з 09.2008), голова Київ. обл. орг. Партії реґіонів.

Держ. службовець 3-го ранґу (06.2004).

Контакти:


Роздрукувати довідку