Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
20.04.2019

Дата оновлення БД 19.04.2019

Колишні керівники Міністерства оборони України
1991.09-1993.10 - Міністр оборони УкраїниМорозов Костянтин Петрович
1993.10-1994.08 - Міністр оборони УкраїниРадецький Віталій Григорович
1994.10-1996.07 - Міністр оборони УкраїниШмаров Валерій Миколайович
1996.07-2001.10 - Міністр оборони УкраїниКузьмук Олександр Іванович
2001.11-2003.06 - Міністр оборони УкраїниШкідченко Володимир Петрович
2003.06-2004.09 - Міністр оборони УкраїниМарчук Євген Кирилович
2004.09-2005.02 - Міністр оборони УкраїниКузьмук Олександр Іванович
2005.02-2007.12 - Міністр оборони УкраїниГриценко Анатолій Степанович
2007.12-2009.06 - Міністр оборони УкраїниЄхануров Юрій Іванович
2010.03-2012.02 - Міністр оборони УкраїниЄжель Михайло Броніславович
2012.02-2012.12 - Міністр оборони УкраїниСаламатін Дмитро Альбертович
2012.12-2014.02 - Міністр оборони УкраїниЛебедєв Павло Валентинович
2014.02-2014.03 - В. о. Міністра оборони УкраїниТенюх Ігор Йосипович
2014.03-2014.07 - В. о. Міністра оборони УкраїниКоваль Михайло Володимирович
2014.07-2014.10 - Міністр оборони УкраїниГелетей Валерій Вікторович
Див.також:


Роздрукувати довідку