Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
23.05.2024

Дата оновлення БД 21.05.2024

Колишні керівники Державної митної служби України
1991.12-1993.03 - Голова Державного митного комітету УкраїниКоваль Олексій Михайлович
1993.03-1994.10 - Голова Державного митного комітету УкраїниКолос Анатолій Вікторович
1994.12-1995.07 - Голова Державного митного комітету УкраїниКравченко Юрій Федорович
1995.07-1996.11 - Голова Державного митного комітету УкраїниДеркач Леонід Васильович
1996.11-1998.04 - Голова Державної митної служби УкраїниДеркач Леонід Васильович
1998.05-2001.11 - Голова Державної митної служби УкраїниСоловков Юрій Петрович
2001.11-2005.02 - Голова Державної митної служби УкраїниКаленський Микола Миколайович
2005.03-2005.09 - Голова Державної митної служби УкраїниСкомаровський Володимир Володимирович
2005.09-2007.12 - Голова Державної митної служби УкраїниЄгоров Олександр Борисович
2007.12-2009.01 - Голова Державної митної служби УкраїниХорошковський Валерій Іванович
2009.01-2010.03 - Голова Державної митної служби УкраїниМакаренко Анатолій Вікторович
2010.03-2012.11 - Голова Державної митної служби УкраїниКалєтнік Ігор Григорович
2012.12.-2014.02 - Міністр Міністерства доходів і зборів УкраїниКлименко Олександр Вікторович
2019.07.2020.04 - Голова Державної митної службиНефьодов Максим Євгенович
2020.11.-2021.11 - Голова Державної митної службиРябікін Павло Борисович
Див.також:


Роздрукувати довідку