Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
25.02.2024

Дата оновлення БД 24.02.2024

Колишні керівники Міністерства інфраструктури (Міністерства транспорту та зв'язку України)
1992.03-1994.07 - Міністр транспорту УкраїниКлимпуш Орест Дмитрович
1995.07-1997.05 - Міністр транспорту УкраїниДанькевич Іван Петрович
1997.05-1997.07 - Міністр транспорту УкраїниКруглов Микола Петрович
1997.08-1998.04 - Міністр транспорту УкраїниЧереп Валерій Іванович
1998.08-1999.10 - Міністр транспорту УкраїниДанькевич Іван Петрович
1999.10-2001.05 - Міністр транспорту УкраїниКостюченко Леонід Михайлович
2001.06-2002.05 - Міністр транспорту УкраїниПустовойтенко Валерій Павлович
2002.05-2004.07 - Міністр транспорту УкраїниКірпа Георгій Миколайович
2004.07-2004.12 - Міністр транспорту та зв'язку УкраїниКірпа Георгій Миколайович
2005.02-2005.09 - Міністр транспорту та зв'язку УкраїниЧервоненко Євген Альфредович
2005.09-2006.08 - Міністр транспорту та зв'язку УкраїниБондар Віктор Васильович
2006.08-2007.12 - Міністр транспорту та зв'язку УкраїниРудьковський Микола Миколайович
2007.12-2009.06 - Міністр транспорту та зв'язку УкраїниВінський Йосип Вікентійович
2010.03-2010.12 - Міністр транспорту та зв'язку УкраїниЄфименко Костянтин Олексійович
2010.12-2012.12 - Віце-прем'єр-міністр України - Міністр інфраструктури УкраїниКолесніков Борис Вікторович
2012.12-2014.02 - Міністр інфраструктури УкраїниКозак Володимир Васильович
2014.02-2014.11 - Міністр інфраструктури УкраїниБурбак Максим Юрійович
2014.12-2016.04 - Міністр інфраструктури УкраїниПивоварський Андрій Миколайович
2016.04-2019.08 - Міністр інфраструктури УкраїниОмелян Володимир Володимирович
2019.08-2021.05 - Міністр інфраструктури УкраїниКриклій Владислав Артурович
Див.також:


Роздрукувати довідку