Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
24.09.2019

Дата оновлення БД 23.09.2019

Колишні керівники Міністерства
1991.07-1992.11 - Міністр культури України Хоролець Лариса Іванівна
1992.11-1994.08 - Міністр культури УкраїниДзюба Іван Михайлович
1994.08-1995.09 - В.о. Міністра культури УкраїниЯковина Микола Михайлович
1995.09-1999.08 - Міністр культури і мистецтв України Остапенко Дмитро Іванович
1999.08-1999.12 - Міністр культури і мистецтв України Богуцький Юрій Петрович
1999.12-2001.05 - Міністр культури і мистецтв України Ступка Богдан Сильвестрович
2001.05-2005.02 - Міністр культури і мистецтв України Богуцький Юрій Петрович
2005.02-2005.05 - Міністр культури і мистецтв України Білозір Оксана Володимирівна
2005.05-2005.09 - Міністр культури і туризму України Білозір Оксана Володимирівна
2005.09-2006.11 - Міністр культури і туризму України Ліховий Ігор Дмитрович
2006.11-2007.12 - Міністр культури і туризму УкраїниБогуцький Юрій Петрович
2007.12-2010.03 - Міністр культури і туризму УкраїниВовкун Василь Володимирович
2010.03-2010.12 - Міністр культури і туризму УкраїниКулиняк Михайло Андрійович
2010.12-2012.12 - Міністр культури УкраїниКулиняк Михайло Андрійович
2013.02-2014.02 - Міністр культури УкраїниНовохатько Леонід Михайлович
2014.02-2014.11 - Міністр культури УкраїниНищук Євген Миколайович
2014.12-2016-04 - Міністр культури УкраїниКириленко В’ячеслав Анатолійович
2016.04-2019.08 - Міністр культури УкраїниНищук Євген Миколайович
Див.також:


Роздрукувати довідку