Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
16.04.2024

Дата оновлення БД 14.04.2024

Колишні керівники Державної податкової адміністрації України
05.2019-04.2020 - Голова Державної податковоїї служби УкраїниВерланов Сергій Олексійович
1990-1993 - начальник Головної державної податкової інспекції УкраїниТентюк Віктор Петрович
1993.08-1996.12 - начальник Головної державної податкової інспекції УкраїниІльїн Віталій Никифорович
1996.10-2002.11 - Голова Державної податкової адміністрації УкраїниАзаров Микола Янович
2002.12-2004.06 - Голова Державної податкової адміністрації УкраїниКравченко Юрій Федорович
2004.06-2005.03 - Голова Державної податкової адміністрації УкраїниЯрошенко Федір Олексійович
2005.03-2006.08 - Голова Державної податкової адміністрації УкраїниКірєєв Олександр Іванович
2006.08-2007.12 - Голова Державної податкової адміністрації УкраїниБрезвін Анатолій Іванович
2007.12-2010.03 - Голова Державної податкової адміністрації УкраїниБуряк Сергій Васильович
2010.03-2010.12 - Голова Державної податкової адміністрації УкраїниПапаїка Олександр Олексійович
2010.12-2011.11 - Голова Державної податкової адміністрації УкраїниЗахарченко Віталій Юрійович
2011.11-2012.12 - Голова Державної податкової служби УкраїниКлименко Олександр Вікторович
Див.також:


Роздрукувати довідку