Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
23.10.2019

Дата оновлення БД 22.10.2019

Колишні керівники Державного казначейства України
1995.10-1997.08 - Заступник Міністра фінансів України - начальник Головного управління Державного казначейства УкраїниТентюк Віктор Петрович
1997.11-2000.02 - Заступник Міністра фінансів України - начальник Головного управління Державного казначейства УкраїниПетрашко Петро Генадійович
2000.02-2001.06 - Голова Державного казначейства УкраїниКірєєв Олександр Іванович
2001.06-2005.05 - Голова Державного казначейства УкраїниПетрашко Петро Генадійович
2005.05-2006.08 - Голова Державного казначейства УкраїниШлапак Олександр Віталійович
2006.08-2010.03 - Голова Державного казначейства УкраїниСлюз Тетяна Ярославівна
2010.12-2014.03 - Голова Державної казначейської служби УкраїниХарченко Сергій Іванович
Див.також:


Роздрукувати довідку