Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
13.12.2019

Дата оновлення БД 12.12.2019

Колишні керівники Вінницької обласної ради
1991.01-1992.04 - голова Вінницької облрадиДідик Микола Анатолійович
1992.04-1994.07 - голова Вінницької облрадиТкач Полікарп Ілліч
1994.07-1996.06 - голова Вінницької облрадиМельник Микола Євтихійович
1996.03-2002.04 - голова Вінницької облрадиКалетнік Григорій Миколайович
1997.07-1998.04 - голова Вінницької облрадиБондарчук Іван Миколайович
2002.04-2006.04 - голова Вінницької облрадиІванов Юрій Іванович
2006.04-2010.11 - голова Вінницької облрадиЗаболотний Григорій Михайлович
2010.11-2014.02 - Голова Вінницької облрадиТатусяк Сергій Пилипович
2014.02-2015.11 - Голова Вінницької облрадиСвитко Сергій Михайлович
Див.також:


Роздрукувати довідку