Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
20.04.2019

Дата оновлення БД 19.04.2019

Колишні керівники Закарпатської обласної державної адміністрації
1991.04-1991.10 - голова Закарпатського облвиконкомуВолощук Михайло Юрійович
1992.03-1994.07 - представник Президента України в Закарпатській областіКраїло Михайло Іванович
1994.07-1995.07 - голова Закарпатського облвиконкомуУстич Сергій Іванович
1995.07-1999.05 - голова Закарпатської облдержадміністраціїУстич Сергій Іванович
1999.05-2001.06 - голова Закарпатської облдержадміністраціїБалога Віктор Іванович
2001.06-2002.09 - голова Закарпатської облдержадміністраціїМоскаль Геннадій Геннадійович
2002.09-2005.01 - голова Закарпатської облдержадміністраціїРізак Іван Михайлович
2005.02-2005.09 - голова Закарпатської облдержадміністраціїБалога Віктор Іванович
2005.09-2010.03 - голова Закарпатської облдержадміністраціїГаваші Олег Олодарович
2010.03-2014.02 - голова Закарпатської облдержадміністраціїЛедида Олександр Олександрович
2014.03-2014.09 - голова Закарпатської облдержадміністрацїЛунченко Валерій Валерійович
2014.09-2015.07 - голова Закарпатської облдержадміністрацїГубаль Василь Іванович
Див.також:


Роздрукувати довідку