Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
17.10.2018

Дата оновлення БД 16.10.2018

Колишні керівники Івано-Франківської обласної ради
1990.04-1992.12 - голова Івано-Франківської облрадиЯковина Микола Михайлович
1992.12-1998.03 - голова Івано-Франківської облрадиВолковецький Степан Васильович
1998.05-2002.04 - голова Івано-Франківської облрадиМитник Зіновій Миколайович
2002.04-2006.05 - голова Івано-Франківської облрадиБрус Василь Хомич
2006.05-2010.11 - голова Івано-Франківської облрадиОлійник Ігор Мирославович
2012.11-2015.11 - голова Івано-Франківської облрадиСкрипничук Василь Михайлович
Див.також:


Роздрукувати довідку