Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
20.02.2019

Дата оновлення БД 19.02.2019

Колишні керівники Миколаївської обласної державної адміністрації
1991-1992.04 - голова Миколаївського облвиконкомуГрицай Іван Трохимович
1992.03-1994.07 - представник Президента України у Миколаївській областіКінах Анатолій Кирилович
1994.06-1995.07 - голова Миколаївського облвиконкомуКінах Анатолій Кирилович
1995.07-1996.08 - в.о. голови Миколаївської облдержадміністраціїКруглов Микола Петрович
1996.08-1997.05 - голова Миколаївської облдержадміністраціїКруглов Микола Петрович
1997.07-1999.11 - голова Миколаївської облдержадміністраціїКруглов Микола Петрович
1999.11-2005.01 - голова Миколаївської облдержадміністраціїГаркуша Олексій Миколайович
2005.01-2007.07 - голова Миколаївської облдержадміністраціїСадиков Олександр Валерійович
2007.07-2010.03 - голова Миколаївської облдержадміністраціїГаркуша Олексій Миколайович
2010.03-2014.01 - голова Миколаївської облдержадміністраціїКруглов Микола Петрович
2014.01-2014.02 - голова Миколаївської облдержадміністраціїНіколенко Геннадій Борисович
2014.03-2014-07 - голова Миколаївської облдержадміністраціїРоманчук Микола Павлович
2014.07-2016.06 - голова Миколаївської облдержадміністраціїМеріков Вадим Іванович
Див.також:


Роздрукувати довідку