Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
18.10.2021

Дата оновлення БД 16.10.2021

Колишні керівники Миколаївської обласної ради
1990.04-1994.06 - голова Миколаївської облрадиГрицай Іван Трохимович
1994.06-1996 - голова Миколаївської облрадиКінах Анатолій Кирилович
1996.08-1996.11 - голова Миколаївської облрадиЧайка Володимир Дмитрович
1996.10-2000.07 - голова Миколаївської облрадиЧайка Валентин Семенович
2000.09-2001.03 - голова Миколаївської облрадиГаркуша Олексій Миколайович
2001.03-2006.05 - голова Миколаївської облрадиМоскаленко Михайло Миколайович
2006.05-2010.11 - голова Миколаївської облрадиДемченко Тетяна Василівна
2010.11-2014.02 - голова Миколаївської облрадиДятлов Ігор Сергійович
2014.02-2014-11 - голова Миколаївської облрадиКремінь Тарас Дмитрович
2015.04-2015-12 - голова Миколаївської облрадиЛуста Володимир Вікторович
2015.12-2020-12 - голова Миколаївської облрадиМоскаленко Вікторія Вікторівна
Див.також:


Роздрукувати довідку