Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
14.11.2018

Дата оновлення БД 12.11.2018

Колишні керівники Одеської обласної державної адміністрації
1992.01-1992.04 - голова Одеського облвиконкомуБоделан Руслан Борисович
1992.03-1992.07 - представник Президента України у Одеській областіСимоненко Валентин Костянтинович
1992.07-1994.08 - представник Президента України у Одеській областіІльїн Владлен Олексійович
1994.07-1995.07 - голова Одеського облвиконкомуБоделан Руслан Борисович
1995.07-1998.05 - голова Одеської облдержадміністраціїБоделан Руслан Борисович
1998.05-2005.02 - голова Одеської облдержадміністраціїГриневецький Сергій Рафаїлович
2005.02-2006.05 - голова Одеської облдержадміністраціїЦушко Василь Петрович
2006.08-2007.11 - голова Одеської облдержадміністраціїПлачков Іван Васильович
2007.11-2010.03 - голова Одеської облдержадміністраціїСердюк Микола Дмитрович
2010.03-2013.11 - голова Одеської облдержадміністраціїМатвійчук Едуард Леонідович
2013.11-2014.03 - голова Одеської облдержадміністраціїСкорик Микола Леонідович
2014.03-2014.04 - голова Одеської облдержадміністраціїНемировський Володимир Леонідович
2014.05-2015.05 - голова Одеської облдержадміністраціїПалиця Ігор Петрович
2015.05-2016.11 - голова Одеської облдержадміністраціїСаакашвілі Міхеіл
Див.також:


Роздрукувати довідку