Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
12.12.2018

Дата оновлення БД 11.12.2018

Колишні керівники Одеської обласної ради
1990.04-1998.04 - голова Одеської облрадиБоделан Руслан Борисович
2002.04-2005.07 - голова Одеської облрадиГриневецький Сергій Рафаїлович
2005.07-2006.05 - голова Одеської облрадиВлад Федір Іванович
2006.05-2010.11 - голова Одеської облрадиСкорик Микола Леонідович
2010.11-2013.11 - голова Одеської облрадиПундик Микола Володимирович
2013.11-2014.08 - голова Одеської облрадиТіндюк Микола Андрійович
2014.08-2014.12 - голова Одеської облрадиГончаренко Олексій Олексійович
2014.12-2015.11 - голова Одеської облрадиШмушкович Михайло Володимирович
Див.також:


Роздрукувати довідку