Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
23.08.2019

Дата оновлення БД 22.08.2019

Колишні керівники Рівненської обласної державної адміністрації
1992.03-1995.02 - представник Президента України у Рівненській областіВасилишин Роман Данилович
1994.07-1995.07 - голова Рівненського облвиконкомуВасилишин Роман Данилович
1995.07-1997.02 - голова Рівненської облдержадміністраціїВасилишин Роман Данилович
1997.02-2005.01 - голова Рівненської облдержадміністраціїСорока Микола Петрович
2005.01-2006.05 - голова Рівненської облдержадміністраціїЧервоній Василь Михайлович
2006.05-2010.02 - голова Рівненської облдержадміністраціїМатчук Віктор Йосипович
2010.02-2014.02 - голова Рівненської облдержадміністраціїБерташ Василь Михайлович
2014.03-2014.11 - голова Рівненської облдержадміністраціїРибачок Сергій Леонідович
2014.12-2016.04 - голова Рівненської облдержадміністраціїЧугунніков Віталій Семенович
2016.04-2019.-06 - голова Рівненської облдержадміністраціїМуляренко Олексій Віталійович
Див.також:


Роздрукувати довідку