Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
26.08.2019

Дата оновлення БД 24.08.2019

Колишні керівники Сумської обласної державної адміністрації
1992.01-1992.03 - голова Сумського облвиконкомуЄпіфанов Анатолій Олександрович
1992.03-1995.03 - представник Президента України у Сумській областіЄпіфанов Анатолій Олександрович
1994.06-1995.07 - голова Сумського облвиконкомуЄпіфанов Анатолій Олександрович
1995.07-1998.05 - голова Сумської облдержадміністраціїЄпіфанов Анатолій Олександрович
1999.03-2002.04 - голова Сумської облдержадміністраціїЩербань Володимир Петрович
2002.05-2002.12 - в.о. голови Сумської облдержадміністраціїЖарков Юрій Васильович
2002.12-2005.01 - голова Сумської облдержадміністраціїЩербань Володимир Петрович
2005.02-2005.12 - голова Сумської облдержадміністраціїЛаврик Микола Іванович
2005.12-2006.12 - голова Сумської облдержадміністраціїГаркава Ніна Миколаївна
2006.12-2008.04 - голова Сумської облдержадміністраціїКачур Павло Степанович
2009.02-2010.04 - голова Сумської облдержадміністраціїЛаврик Микола Іванович
2010.04-2013.12 - голова Сумської облдержадміністраціїЧмирь Юрій Павлович
2013.12-2014.02 - голова Сумської облдержадміністраціїЯговдик Ігор Олександрович
2014.03.-2014.09 - голова Сумської облдержадміністраціїШульга Володимир Петрович
2014.09-2019.06 - голова Сумської облдержадміністраціїКлочко Микола Олексійович
Див.також:


Роздрукувати довідку