Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.04.2019

Дата оновлення БД 20.04.2019

Колишні керівники Чернівецької обласної ради
1991.06-1992.04 - голова Чернівецької облрадиГнатишин Іван Миколайович
1994.06-1996 - голова Чернівецької облрадиГнатишин Іван Миколайович
1996.11-2002.04 - голова Чернівецької облрадиШилепницький Іван Орестович
2002.04-2002.08 - голова Чернівецької облрадиБауер Теофіл Йозефович
2002.08-2005.06 - голова Чернівецької облрадиСмотр Олександр Антонійович
2005.06-2006.04 - голова Чернівецької облрадиГрушко Олександр Іванович
2006.04-2010.11 - голова Чернівецької облрадиШилепницький Іван Орестович
2010.11-2011.02 - голова Чернівецької облрадиВатаманюк Василь Ананійович
Див.також:


Роздрукувати довідку