Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
11.12.2018

Дата оновлення БД 10.12.2018

Колишні керівники Севастопольської міської державної адміністрації
1991.02-1992.03 - голова Севастопольского міськвиконкомуЄрмаков Іван Федосович
1992.03-1994.01 - представник Президента України у місті СевастополіЄрмаков Іван Федосович
1994.01-1994.04 - в.о. голови Севастопольської міськдержадміністраціїГлушко Микола Михайлович
1994.04-1994.09 - голова Севастопольської міськдержадміністраціїГлушко Микола Михайлович
1994.07-1995.07 - голова Севастопольского міськвиконкомуСеменов Віктор Михайлович
1995.07-1998.04 - голова Севастопольської міськдержадміністраціїСеменов Віктор Михайлович
1998.04-1999.04 - голова Севастопольської міськдержадміністраціїКучер Борис Олександрович
1999.04-2005.02 - голова Севастопольської міськдержадміністраціїЖунько Леонід Михайлович
2005.02-2006.06 - голова Севастопольської міськдержадміністраціїІванов Сергій Анатолійович
2010.04-2011.06 - голова Севастопольської міськдержадміністраціїСаратов Валерій Володимирович
2011.06-2014.03 - голова Севастопольської міськдержадміністраціїЯцуба Володимир Григорович
Див.також:


Роздрукувати довідку