Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
14.11.2018

Дата оновлення БД 12.11.2018

Шандра Володимир Миколайович, к.ек.н.; Київ. облдержадмін., голова (02.03.2014-03.02.16); радник Президента України (з 04.2016, поза штатом).
Н. 11.01.1963 (м.Зборів, Терноп. обл.); укр.; дружина Антоніна Євгенівна (1960); сини Андрій (1980) і Антон (1994).
Осв.: Обнінський ін-т атомної енергетики (1987), інж.-теплоенергетик, "Атомні електростанції та устатковання"; Нац. академія управління (2006), маґістр з фінансів.
12.2007 обраний нар. деп. України 6 склик. від блоку "Наша Україна - Народна самооборона", N 75 в списку. На час виборів: голова правління громадської організації "Інститут соціально-економічного розвитку", чл. НСНУ. Зняв кандидатуру.
Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-03.05 від блоку В.Ющенка "Наша Україна", N 39 в списку. На час виборів: голова правління ВАТ "Славутський руберойдовий завод", б/п. Чл. фракції "Наша Україна" (з 05.2002), заст. голови Ком-ту з питань промислової політики та підприємництва (з 06.2002). Склав деп. повноваження 03.03.2005.
09.1980-08.81 - учень шліфувальника, шліфувальник, ВО "Тернопільський комбайновий завод імені XXV з'їзду КПРС". 08.1981-02.87 - студент, ф-т атомної енергетики Московського інж.-фіз. ін-ту (з 1987 - Обнінський ін-т атомної енергетики). 04.1987-11.92 - оператор, ст. оператор, інженер, пров. інженер з керування реактором, Хмельн. АЕС. 11.1992-06.95 - директор, МП "Шар", м.Нетішин. 02.1995-04.2002 - голова правління, ВАТ "Славутський руберойдовий завод". 02.2005-08.06 - Міністр пром. політики України. 09.2006-08.07 - радник Президента України. З 08.2006 - голова правління, громад. організація "Інститут соціально-економічного розвитку". 18.12.2007-11.03.10 - Міністр України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи. Член наглядової ради ВАТ "Державний ощадний банк України" (12.2006-08.08); член наглядової ради ВАТ "Державний експортно-імпортний банк України" (12.2006-08.08); член Ради НС "Наша Україна" (з 03.2005); чл. Антикризового центру (з 06.2005).
Держ. службовець 1-го ранґу (10.2006). Орден "За заслуги" III ст. (09.2008).
Захопл.: література, футбол.
Контакти:


Роздрукувати довідку