Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
12.12.2018

Дата оновлення БД 11.12.2018

Присяжнюк Анатолій Йосипович, ґен.-полк. (02.2010), к.юрид.н.; Київ. облдержадмін., голова (18.03.2010-02.03.14); деп. Київ. облради (з 2010), чл. фракції Партії реґіонів.

Н. 15.07.1953 (с.Куна, Гайсинський р-н, Вінн. обл.); одружений; має сина.

Осв.: Кам'янець-Подільський с.-г. ін-т (1980); Київ. вища школа МВС СРСР (1992); канд. дис. "Конституційне будівництво в Українській Народній Республіці доби Директорії (листопад 1918 - початок 1921 рр.)" (Нац. ун-т внутр. справ України, 2002).

Працював рахівником механізованого загону Гайсинського районного об’єднання "Сільгосптехніка". 1972-74 - служба в армії. З 1974 - інженер-технолог Гайсинського районного об’єднання "Сільгосптехніка". 1980-81 - асистент катедри ремонту машин і технології металу Кам’янець-Подільського с.-г. ін-ту. 10.1982-08.83 - державтоінспектор відділу внутрішніх справ Симферопольського райвиконкому Крим. обл. 1983-93 - від інспектора відділення розшуку дорожньо-патрульної служби управління ДАІ УВС Крим. облвиконкому до заст. нач. упр. ДАІ УВС Криму. З 09.1993 - заст. міністра внутр. справ АР Крим. 05.1994-07.2001 - заст. нач. ГУМВС в АР Крим. 08.2001-09.03 - нач., УМВС України в Полтав. обл. 09.2003-02.05 - заст. Міністра - нач. міліції громадської безпеки, МВС України. 2005-06 - помічник-консультант нар. деп. України. 06.2006-03.07 - заст. голови, РМ АР Крим. 09.2006-11.09 - голова правл., ДАК "Чорноморнафтогаз". 11.2009-03.10 - заст. Голови, Служба безпеки України. Деп. ВР АР Крим від КПУ (2006-10).

Засл. юрист України (12.2002). Почесна грамота КМ України (07.2003). Орден "За заслуги" III, II (01.2009), І ст. (07.2013). Держ. службовець 3-го ранґу (08.2006), 1-го ранґу (06.2011). Ґен.-м. міліції (08.2001).

Контакти:


Роздрукувати довідку