Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
11.12.2018

Дата оновлення БД 10.12.2018

Латій Генадій Георгійович; Надзв. і Повн. Посол України в Арабській Республіці Єгипет (з 13.01.2015).
Н. 28.09.1968 (м.Одеса).
Одес.: Московський військовий Червонопрапорний ін-т (1991), перекладач-референт з арабської та французької мов.
1985-86 - шліфувальник, Одес. з-д прецізійних верстатів. 1986-91 - студент, Москов. військ. Червонопрапорний ін-т. 1991-92 - перекладач-референт, Ґен. штаб ЗС СРСР. 09.93-12.94 - 3-й секретар відділу країн АТР, БСС та Африки 1-го територ. упр., 12.1994-09.96 - 2-й секретар Упр. країн АТР, БСС та Африки, МЗС України. 09.1996-11.99 - 2-й секретар, Посольство України в Туніській Республіці. 11.1999-11.2001 - 2-й секретар на посаді 1-го секретаря, 1-й секретар на посаді радника, Посольство України у Великій Соціалістичній Народній Лівійській Арабській Джамагирії.
11.-12.2001 - радник відділу країн БСС 6-го територ. упр. Другого територіального управління, МЗС України. 12.2001-08.03 - заст. начальника Упр. міжнародного співробітництва, міждержавних відносин та зовнішньоек.
політики, зав. сектору міждержавних відносин Департаменту ек. політики, Секретаріат КМ України. 08.-11.2003 - в.о. начальника 2-го територіального управління Департаменту двостороннього співробітництва, 11.2003-02.04 - в.о. заст. начальника 6-го територіального управління Департаменту двостороннього співробітництва, 02.-04.2004 - в.о. заст. начальника 6-го територіального управління - начальника відділу країн Близького та Середнього Сходу, 04.-05.2004 - в.о. начальника, 05.2004-07.05 - начальник 6-го територіального управління, 07.2005-05.06 - заст. директора 3-го територіального департаменту - начальник відділу країн Близького Сходу, МЗС України. 22.05.2006-12.05.10 - Надзвичайний і Повноважний Посол України у Великій Соціалістичній Народній Лівійській Арабській Джамагирії, Республіці Чад, Центральноафриканській Республіці (за сумісництвом). 2010-11 - директор Департаменту зовнішньоек. зв’язків та двосторонніх зв’язків, з 01.2011 - директор Департаменту зовнішньоек. зв’язків та двосторонніх комісій, Секретаріат КМ України. 12.2012-03.14 - Спец. пред. України з питань Близького Сходу та Африки.
Почесна грамота КМ України (06.2003). Дипломат. ранґ - Надзв. і Повн. Посол (12.2015). Держ. службовець 3-го ранґу (02.2011).
Володіє араб., франц. та англ. мовами.
Контакти:


Роздрукувати довідку