Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.04.2019

Дата оновлення БД 20.04.2019

Колишні керівники Міністерства України у справах сім'ї, дітей та молоді
02.2000-11.2000 - Голова Державного комітету молодіжної політики, спорту та туризму УкраїниФедоренко Іван Никифорович
02.2014-12.2014 - Міністр молоді та спорту УкраїниБулатов Дмитро Сергійович
1996.09-1997.08 - Міністр України у справах сім'ї та молодіСтанік Сюзанна Романівна
1997.08-1999.03 - Міністр України у справах сім'ї та молодіДовженко Валентина Іванівна
1999.03-2000.01 - Голова Державного комітету України у справах сім'ї та молодіДовженко Валентина Іванівна
2001.11-2004.02 - Голова Державного комітету України у справах сім'ї та молодіДовженко Валентина Іванівна
2004.02-2005.02 - Міністр України у справах сім'ї, дітей та молодіДовженко Валентина Іванівна
2005.03-2006.11 - Міністр України у справах сім'ї, молоді та спортуПавленко Юрій Олексійович
2006.12-2007.12 - Міністр України у справах сім'ї, молоді та спортуКорж Віктор Петрович
2007.12-2010.03 - Міністр України у справах сім'ї, молоді та спортуПавленко Юрій Олексійович
2010.03-2010.12 - Міністр України у справах сім'ї, молоді та спортуСафіуллін Равіль Сафович
2010.12-2012.12 - Міністр України у справах сім’ї, молоді та спортуТабачник Дмитро Володимирович
2013.02-2014.02 - Міністр молоді та спорту УкраїниСафіуллін Равіль Сафович
Див.також:


Роздрукувати довідку