Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
20.02.2019

Дата оновлення БД 19.02.2019

Лукашук Олег Григорович; кол. нар. деп. України.

Н. 01.06.1951 (с.Рожичне, Шепетівський р-н, Хмельн. обл.); дружина Наталія Адамівна; сини Богдан і Андрій; дочки Ірина та Оксана.

Осв.: Львів. політех. ін-т (1973), інж.-будівельник, "Пром. і цивільне будівництво"; Міжреґіон. академія упр. персоналом, юрид. ф-т, "Правознавство".

Нар. деп. України 7 склик. 12.2012-11.14, виб. окр. N 187, Хмельн. обл., від ВО "Батьківщина". За 40,34%, 7 суперн. На час виборів: нар. деп. України, чл. ВО "Батьківщина". Чл. фракції ВО "Батьківщина" (з 12.2012), 1-й заст. голови Ком-ту з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (з 12.2012).

Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-12.12 від Блоку Ю.Тимошенко, N 101 в списку. На час виборів: тимчасово не працював, член Укр. соц.-дем. партії. Чл. фракції "Блок Юлії Тимошенко" (з 11.2007), чл. Ком-ту з питань економічної політики (з 12.2007), голова підкомітету з питань держ. реґулювання бухгалтерського обліку та звітності, аудиторської діяльності, чл. Спеціальної контрольної комісії ВР України з питань приватизації (з 12.2007).

Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-06.07 від Блоку Ю.Тимошенко, N 114 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. Укр. соц.-дем. партії. Чл. Ком-ту з питань фiнансiв i банківської діяльності (з 07.2006), чл. фракції "Блоку Юлії Тимошенко" (з 05.2006). Склав деп. повноваження 12.06.2007.

Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-04.06, виб. окр. N 188, Хмельн. обл., висун. СДПУ(О). За 13.20%, 23 суперн. На час виборів: заступник директора виробничо-комерційного приватного підприємства "Явір-Транс" (м.Хмельницький), член СДПУ(О). Чл. фракції СДПУ(О) (05.2002-12.04), позафр. (12.2004-03.05), чл. фракції Блоку Ю.Тимошенко (з 03.2005), чл. Комітету з питань фінансів і банківської діяльності (з 06.2002).

1973-75 - служба в армії. 1976-77 - інженер, Хмельн. філія "Укрдіпросільбуд". З 1977 - інженер, БУ "Житлобуд" (м.Хмельницький); майстер, Нижньовартовське упр. бурових робіт N 2 (Тюменська обл., Росія). 1980-85 - інженер техвідділу, ревізор, Хмельн. обл. контора Промбудбанку. 1986-88 - будівельник, Алєксандровське РБУ-3 "Томськрембуду". 1988-91 - заст. голови, кооператив "Гладіолус". 1992-95 - директор, МПП "Явір". 1995-2002 - заст. директора, директор, виробничо-комерц. ПП "Явір-Транс"; 1994-2000 - директор, з 2000 - заст. директора, виробниче комерц. підприємство "Явір-Інвест". З 1998 - ґен. директор, концерн "Русь".

2005-06 - віце-президент Тендерної палати України.

Чл. СДПУ(О) (1998-12.2004). Заст. секретаря Хмельн. ОК СДПУ(О) (1999-2000); чл. Політради СДПУ(О) (06.2000-12.04); секр. Хмельн. ОК СДПУ(О) (05.2000-12.04); чл. Політбюра СДПУ(О) (03.2003-12.04).



Роздрукувати довідку