Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
24.04.2019

Дата оновлення БД 23.04.2019

Шевченко Андрій Віталійович; Надзв. і Повн. Посол України в Канаді (з 22.09.2015).

Н. 10.06.1976 (смт Гвіздець, Городенківський р-н, Івано-Фр. обл.); укр.; батько Віталій Федорович (1954) - кол. нар. деп. України; мати Валентина Миколаївна (1953) - учитель укр. мови та літератури СШ N 7 м.Фастова; дружина Гомонай Ганна Станіславівна (1979) - журналістка; дочка Марічка (2004).

Осв.: Вища школа Аламіди (Каліфорнія, 1993-94); Київ. ун-т ім. Т.Шевченка, Ін-т журналістики (1994-99), маґістр журналістики; Нац. ун-т "Києво-Могилянська академія", ф-т суспільних наук (1994-96, не закінчив).

Нар. деп. України 7 склик. 12.2012-11.14 від ВО "Батьківщина", N 33 в списку. На час виборів: нар. деп. України, б/п. Чл. фракції "Блок Юлії Тимошенко" (з 12.2012), 1-й заст. голови Ком-ту з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин (з 12.2012).

Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-12.12 від Блоку Ю.Тимошенко, N 5 в списку. На час виборів: журналіст-експерт Міжнародної громадської організації "Інтерньюз-Україна", б/п. 1-й заст. голови Ком-ту з питань свободи слова та інформації (12.2007-09.10), голова (09.2010-01.12), чл. Ком-ту (01.-04.2012), чл. Ком-ту з питань правової політики (з 04.2012), чл. фракції "Блок Юлії Тимошенко" (з 11.2007).

Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-06.07 від Блоку Ю.Тимошенко, N 5 в списку. На час виборів: журналіст, експерт Міжнародної громадської організації "Інтерньюз-Україна", б/п. Голова Ком-ту з питань свободи слова та інформації (з 07.2006), чл. фракції "Блоку Юлії Тимошенко" (з 05.2006). Склав деп. повноваження 15.06.2007.

08.1993-09.94 - спец. кореспондент, газета "Наш час", м.Київ. З 09.1994 - кореспондент, газета "Українські вісті", м.Едмонтон. 10.1995-12.97 - кореспондент телепрограми "Нова мова", телекомпанія "Нова мова", м.Київ. 01.1997-02.98 - кореспондент ТСН, Студія "1+1", м.Київ. 1997 - кореспондент, газета "Наша Україна", м.Київ. 02.1998-05.99 - кореспондент телепрограми "Обличчя світу", телекомпанія "Нова мова", м.Київ. 02.-05.1999 - кореспондент, радіо "Ukrainian Broadcasting Network", м.Нью-Йорк. 12.1999-04.2003 - кореспондент, радіо "Голос Америки". 05.1999-09.2002 - автор програм "Репортер", "Тема тижня", "Тема дня", спецкор, "Новий канал", м.Київ. 2003-05 - шеф-редактор, ведучий 5-го каналу, ТРК "Експрес-інформ", м.Київ. 04.-11.2005 - віце-президент, Нац. телекомпанія України. Співзасновник і перший голова голова Київ. незалежної медіа-профспілки (2002-03). Секретар Громад. ради з питань свободи слова та інформації (2002-03). Член Журналістського страйккому

Володіє анґл. мовою.

Захопл.: гірський туризм, колекціонування геогр. карт.

Контакти:


Роздрукувати довідку