Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
12.12.2018

Дата оновлення БД 11.12.2018

Матвійчук Едуард Леонідович;  ВР України, чл. Ком-ту з питань державного будівництва, реґіональної політики та місцевого самоврядування (з 12.2014).

Н. 27.04.1963 (с.Великі Лучки, Мукачівський р-н, Закарп. обл.); дружина Євгенія Дмитрівна (1968) - домогосп.; дочка Аліса (1993); син Марк (2004).

Осв.: Ужгород. держ. ун-т, фіз. ф-т (1986), "Фізика".

Нар. деп. України 8 склик. з 11.2014, виб. окр. N 133, Одес. обл., самовисування. За 24,20%, 24 суперн. На час виборів: тимчасово не працював, б/п.

Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-04.10 від Партії реґіонів, N 131 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. ПР. Чл. фракції Партії реґіонів (з 11.2007), чл. Ком-ту з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин (з 12.2007). Склав деп. повноваження 16.04.2010.

Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-11.07 від Партії реґіонів, N 102 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. ПР. Чл. Ком-ту з питань европейської інтеґрації (з 07.2006), чл. Ком-ту з питань Європейської інтеґрації (з 07.2006), чл. фракції Партії реґіонів (з 05.2006).

Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-04.06 від блоку В.Ющенка "Наша Україна", N 64 в списку. На час виборів: шеф-редактор газети "Євро-Центр", член Партії "Солідарність". Чл. фракції "Наша Україна" (05.2002-10.03), чл. фракції "Реґіони України" (11.2003-09.05), чл. фракції Партії реґіонів "Реґіони України" (з 09.2005), чл. Комітету з питань свободи слова та інформації (з 06.2002).

1980-81 - учень, Ужгород. торговельно-кулінарне уч-ще. 1981-86 - студент, Ужгород. держ. ун-т. 1986-88 - учитель фізики, Ясінянська СШ Закарп. обл. 1988-89 - учитель фізики, СШ N 8 м.Ужгорода. 1989-95 - інспектор, ст. інспектор, Чопська митниця. 1997-98 - президент, Футбольний клуб "Верховина", м.Ужгород. 2000-02 - шеф-редактор газети "Євро-Центр", ТОВ "Євро-Прес", м.Ужгород. 18.03.2010-08.11.13 - голова, Одес. облдержадмін. 11.2013-02.14 - радник Президента України.

Орден "За заслуги" III ст. (08.2011).

Контакти:


Роздрукувати довідку