Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.11.2018

Дата оновлення БД 19.11.2018

Рудьковський Микола Миколайович; кол. нар. деп. України.

Н. 18.12.1967 (с.Старий Биків, Бобровицький р-н, Черніг. обл.) в сім'ї вчителів; укр.; має 2 дочок.

Осв.: Черніг. держ. пед. ін-т ім. Т.Шевченка (1986), учитель історії і суспільствознавства; Київ. нац. ек. ун-т (2001), маґістр міжнар. економіки; Віденський ек. ун-т (1991-94).

Нар. деп. України 7 склик. 12.2012-11.14, виб. окр. N 210, Черніг. обл., самовисування. За 34,22%, 11 суперн. На час виборів: тимчасово не працював, чл. ПП "Партія нового покоління України". Чл. фракції Партії реґіонів (12.2012-02.14), чл. Ком-ту з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (з 12.2012).

09.2007 канд. в нар. деп. України від СПУ, N 15 в списку. На час виборів: Міністр транспорту та зв'язку України, чл. СПУ.

Нар. деп. України 5 склик. 04.-09.2006 від СПУ, N 14 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. СПУ. Голова підкомітету соціальних програм Ком-ту з питань бюджету (07.-09.2006), чл. фракції СПУ (04.-09.2006).

Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-04.06 від СПУ, N 9 в списку. На час виборів: помічник-консультант народного депутата України, член СПУ. Чл. фракції СПУ (з 05.2002), чл. Ком-ту з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (з 06.2002).

01.1985-01.86 - студент, Черніг. держ. пед. ін-т ім. Т.Шевченка. 01.1986-01.88 - служба в армії. 05.1988-02.90 - студент, Черніг. держ. пед. ін-т ім. Т.Шевченка. 02.-09.1990 - слухач, школа бізнесу при Московському держ. ін-ті міжнар. відносин. 09.1991-01.94 - студент, Віденський ек. ун-т. 09.1994-09.96 - гол. консультант Упр. з питань економіки, Адмін. Президента України. 09.1996-01.98 - директор, Укр. держ. кредитно-інвестиційна компанія. 01.-12.1998 - чл. правл., АТ "Укргазпром". 12.1998-05.99 - заст. ґен. директора, ДК "Торговий дім" НАК "Нафтогаз України". 04.2000-04.02 - помічник-консультант народного депутата України В.Семенюк. 04.-05.2006 - Черніг. міський голова. 04.08.2006-18.12.07 - Міністр транспорту та зв'язку України. Був 1-й секретарем Політради СПУ; 1-м секретарем Черніг. ОК СПУ (з 11.2001); голова СПУ (з 10.2013).

Контакти:


Роздрукувати довідку