Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
18.10.2021

Дата оновлення БД 16.10.2021

Гуржій Сергій Григорович; Держ. служба фінансового моніторинґу України, Голова (17.12.2010-01.03.14).
Н. 05.03.1963 (м.Київ); батько Григорій Антонович (1936-1986); мати Лідія Григорівна (1940) - пенс.; дружина Олена Генадіївна (1967) - ст. асистент катедри дитячої стоматології мед. ін-ту; син Антон (1985).
Осв.: Київ. держ. торговельно-економічний ун-т (1990-95), економіст з обліку і аудиту.
08.1980-05.81 - реґулювальник радіоапаратури, Київ. з-д "Радіоприлад". 05.1981-09.88 - служба в Збройних силах. 11.1988-11.89 - вантажник траспортного відділу, Респ. оптова база "Укрювелірторг". 11.1992-01.94 - бухгалтер, кооператив "Мармур". 09.1994-04.97 - ст. податковий ревізор-інспектор, гол. держ. податковий інспектор, нач. відділу Упр. документальних перевірок, Держ. податкова інспекція у Ватутінському р-ні м.Києва. 04.1997-07.98 - заст. нач. відділу, нач. відділу Ватутінського р-ного відд. податкової міліції, 07.-10.1998 - нач. відділу вибору об'єктів податкових розслідувань Упр. податкової міліції, 10.1998-11.99 - нач. Інформаційно-аналіт. управління, Держ. податкова адмін. у м.Києві. З 11.1999 - помічник керівника ґрупи при керівництві, з 03.2000 - нач. Упр. оперативно-аналіт. забезпечення діяльності керівництва, з 10.2001 - нач. Гол. упр. податкового аудиту, з 11.2001 - нач. Гол. упр. податкового аудиту та валютного контролю, 04.2002-03.03 - заст. Голови, Держ. податкова адмін. України. 07.02.-15.07.2003 - Держ. секретар - голова Держ. департаменту фінансового моніторинґу, 07.2003-10.04 - 1-й заст. Міністра - голова Держ. департаменту фінансового моніторинґу, Мін-во фінансів України. 11.10.2004-26.12.07, 11.03.-17.12.2010 - Голова, Держ. ком-т фінансового моніторинґу України.
Засл. економіст України (10.2002). Медаль "За працю і звитягу" (2001). Орден "За заслуги" III ст. (03.2004). Почесна грамота КМ України (2006). Держ. службовець 1-го ранґу (04.2003). Держ. радник податкової служби 1-го ранґу (06.2002).
Контакти:


Роздрукувати довідку