Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
25.08.2019

Дата оновлення БД 24.08.2019

Стойко Іван Михайлович; кол. нар. деп. України.

Н. 27.04.1961 (с.Жизномир, Бучацький р-н, Терноп. обл.); дружина Тетяна; дочки Ярослава і Світлана.

Осв.: Сиктивкарський держ. ун-т (1993), учит. історії; Терноп. академія нар. господарства (2004), маґістр економіки та управління.

Нар. деп. України 7 склик. 12.2012-11.14, виб. окр. N 167, Терноп. обл., від ВО "Батьківщина". За 33,68%, 12 суперн. На час виборів: нар. деп. України, б/п. Чл. фракції ВО "Батьківщина" (з 12.2012), чл. Ком-ту з питань національної безпеки і оборони (з 12.2012).

Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-12.12 від блоку "Наша Україна - Народна самооборона", N 46 в списку. На час виборів: голова Терноп. обдержадмін., чл. НСНУ. Чл. фракції Блоку "Наша Україна - Народна самооборона" (з 11.2007), чл. Ком-ту з питань нац. безпеки і оборони (з 12.2007), голова підкомітету з питань інформаційної безпеки (з 02.2008).

Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-07.05, виб. окр. N 166, Терноп. обл., висун. Вибор. блоком політичних партій "Блок Віктора Ющенка "Наша Україна". За 58.21%, 9 суперн. На час виборів: заступник начальника управління у справах преси та інформації Тернопільської облдержадмін., член НРУ. Чл. фракції "Наша Україна" (з 05.2002), чл. Комітету з питань свободи слова та інформації (з 06.2002). Склав деп. повноваження 07.07.2005.

Навчався в Просікурнянському ПТУ Глибоцького р-ну Чернів. обл. 05.-11.1979 - помічник екскаваторника Бучацької ПМК-153 Терноп. обл. 11.1979-11.81 - служба в армії. 02.1982-11.87 - в Об'ячевському ліспромгоспі Прилузького р-ну Комі АРСР. 07.1993-05.97 - комерц. директор МП "Синхроімпульс", м.Дрогобич. 10.1997-10.2000 - декан ф-ту, зав. навчального відділу Терноп. комерц. ін-ту. 2000-01 - кер. управи Терноп. крайової орг. НРУ. 11.2001-04.02 - заст. нач. упр. у справах преси та інформації, 04.02.2005-22.10.07 - голова, Терноп. облдержадмін. Чл. Ради нац. безпеки і оборони України (25.05.-24.10.2007). Деп. Терноп. облради (2006-07).

Чл. Політради НРУ, голова Терноп. обл. орг. НРУ (2000-03.05); член Ради НС "Наша Україна" (з 03.2005), голова Терноп. обл. орг. НРУ (до 12.2008). Держ. службовець 2-го ранґу (04.2005), 1-го ранґу (05.2007).

Орден Святого рівноапостольного князя Володимира Великого II ст. (04.2005, УПЦ КП).

Контакти:


Роздрукувати довідку