Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
20.04.2019

Дата оновлення БД 19.04.2019

Данілов Віталій Богданович; кол. нар. деп. України.

Н. 10.06.1967 (с.Великий Олександрів, Хмельн. обл.); одружений; має сина і дочку.

Осв.: Харків. держ. ек. ун-т (2004), економіст; "Фінанси"; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту (2007), "Теорія і методика викладання вираного виду спорту".

Нар. деп. України 7 склик. 12.2012-11.14 від ВО "Батьківщина", N 57 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. ВО "Батьківщина". Чл. фракції ВО "Батьківщина" (з 12.2012), заст. голови Ком-ту з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму (з 12.2012).

Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-12.12 від Блоку Ю.Тимошенко, N 105 в списку. На час виборів: президент ТОВ "Юридична фірма "ДІКЕ", б/п. Чл. фракції "Блок Юлії Тимошенко" (з 11.2007), чл. Ком-ту з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (з 12.2007).

06.-10.1993 - менеджер, з 10.1993 - директор, укр.-литов.-ґібралтар. СП "Ліберті". 1995-12.2000 - директор, ТОВ "Атлантик". 2000-04 - заст. голови наглядової ради, ВАТ "Інноваційно-промисловий банк". 01.2001-05.04 - заст. директора, фірма "Співдружність". 2001-04 - президент, Харків. дитячий спорт. клуб "Богатир". 07.2003-12.04 - віце-президент, ВАТ "Футбольний клуб "Металіст" (Харків). 01.2005-10.07 - президент, ТОВ "Юридична фірма "ДІКЕ". 07.2005-10.07 - голова наглядової ради, ВСАТ "Агрокомбінат "Слобожанський". З 2005 - президент, з 2007 - почес. президент, ФК "Харків". Деп. Харків. міськради (2002-06). Президент Об'єднання професіональних футбольних клубів України "Прем'єр-ліґа" (05.2008-02.15).

Орден Св. Миколи-Чудотворця (2005, УПЦ КП). Орден "За заслуги" III ст. (2006).

М.с. з вільної боротьби.



Роздрукувати довідку