Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
26.04.2019

Дата оновлення БД 25.04.2019

Бєлова Людмила Олександрівна, к.тех.н. (1979), д.соціол.н. (2006), проф. (2006); Харків. реґіональний ін-т державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, директор (з 032014); Харків. облрада, кер. фракції ВО "Батьківщина" (з 11.2010).
Н. 29.07.1951 (ст.Ханженкове, Макіївський р-н, Донец. обл.).
Осв.: Харків. автомобільно-дорожній ін-т (1973), інженер шляхів сполучення, "Будівництво автомобільних доріг та мостів"; док. дис. "Виховна система сучасного вищого навчального закладу: соціологічні аспекти аналізу" (Нац. ун-т внутр. справ, 2005).
09.1968-06.73 - студентка, 06.1973-11.75 - інженер, ст. інженер катедри дорожньо-будівельних матеріалів, 11.1975-11.78 - аспірантка, 11.1978-02.87 - асистентка катедри дорожньо-будівельних матеріалів, доцент, 02.1987-05.90 - секретар парткому, 05.1990-01.95 - проректор з навчальної роботи, Харків. автомобільно-дорожній ін-т. 02.1995-04.96 - проректор з соціально-економічних питань, проректор з навчально-виховної роботи, Харків. гуманітарний ін-т "Народна українська академія". 04.1996-12.98 - начальник відділу вищої освіти управління освіти, 12.1998-04.2002 - заступник начальника, 04.2002-11.05 - начальник управління освіти і науки, 11.2005-03.10 - заст. голови з гуманітарних питань, Харків. облдержадмін.
Знак "Відмінник освіти" (1997). Знак "Петро Могила" (2006). Засл. працівник освіти України (2002). Орден княгині Ольги III ст. (2004), II ст. (06.2008).
Контакти:


Роздрукувати довідку