Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
18.11.2018

Дата оновлення БД 17.11.2018

Макуха Володимир Олексійович, к.ек.н.; Мін-во енергетики та вугільної пром. України, заст. Міністра - кер. апарату (01.2011-04.13).
Н. 07.06.1955 (м.Ярославль, Росія); одружений; має 2 синів.
Осв.: Москов. держ. ун-т ім. М.В.Ломоносова, мех.-мат. ф-т (1977), математик.
09.1972-07.77 - студент, Москов. держ. ун-т ім. М.В.Ломоносова. 09.1970-11.80 - інженер, Гол. КБ НВО "Енергія", м.Калінінград Московської обл. 11.1980-02.84 - аспірант, Київ. ін-т нар. господарства. 05.1984-02.85 - с.н.п., 02.1985-01.92 - в.о. зав., зав. сектору, Укр. філія Всесоюзного НДІ споживчої кооперації. 01.1992-05.92 - заст. зав. науково-дослід. відділу реґіональних проблем Упр. ресурсоощадження, 05.1992-10.96 - в.о. зав. відділу, зав. відділу розвитку підприємництва, іноз. інвестицій та зовнішньоек. зв'язків, НДІ соціально-економічних проблем. 10.1996-10.97 - заст. нач. Упр. проєктів міжнар. ек. організацій - нач. відділу проєктів розвитку сфери матеріального виробництва, 10.1997-03.2000 - заст. начальника Упр. інвестиційних проєктів міжнародних фінансових організацій - начальник відділу інвестиційних проєктів сфери матеріального виробництва, Нац. аґентство України з реконструкції і розвитку. 04.-06.2000 - заст. начальника Упр. міжнародних інвестиційних програм, Мін-во економіки України. 06.2000-08.01 - 1-й секретар, 08.2001-11.03 - радник, Посольство України в США. 11.2003-02.04 - в.о. директора Департаменту економічного співробітництва - начальник Упр. багатостороннього економічного співробітництва, 02.-07.2004 - начальник Упр. економічного співробітництва, 07.2004-04.06 - заст. Міністра, МЗС України. 10.05.-18.08.2006 - Надзв. і Повн. Посол України в Японії. 04.08.2006-21.03.07 - Міністр економіки України. 06.2007-01.11 - заст. Міністра, Мін-во палива та енергетики України. Стаж.: Фонд нац. форуму (м.Вашинґтон, 1993), Гарвардський ун-т (1994), Нью-Йорк. ун-т (1995), Джорджтаунський ун-т (1996). Чл. Ради нац. безпеки і оборони України (09.2006-02.07).
Дипломат. ранґ - Надзв. і Повн. посланник 2-го класу (10.2004), 1-го класу (01.2005). Держ. службовець 1-го ранґу (10.2007).
Володіє анґл. мовою.
Контакти:


Роздрукувати довідку