Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
26.04.2019

Дата оновлення БД 25.04.2019

Суслов Євгеній Іванович; кол. нар. деп. України.

Н. 28.05.1981 (м.Сквира, Київ. обл.).

Осв.: Київ. нац. ек. ун-т.

Нар. деп. України 6 склик. з 11.2007 від Блоку Ю.Тимошенко, N 13 в списку. На час виборів: тимчасово не працював, член ВО "Батьківщина". Чл. фракції "Блок Юлії Тимошенко" (11.2007-11.10), чл. фракції "Блок Юлії Тимошенко - "Батьківщина" (11.2010-03.12), чл. Ком-ту з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму (з 12.2007).

Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-06.07 від Блоку Ю.Тимошенко, N 10 в списку. На час виборів: Сквирський міський голова, б/п. Голова підкомітету з питань органів виконавчої влади Ком-ту з питань державного будівництва, реґіональної політики та місцевого самоврядування (з 07.2006), чл. фракції "Блоку Юлії Тимошенко" (з 05.2006). Склав деп. повноваження 12.06.2007.

04.2002-04.06 - Сквирський міський голова. Був чл. ВО "Батьківщина"; заст. голови ПП "Україна - Вперед!".

Орден "За заслуги" III ст. (08.2005).



Роздрукувати довідку