Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
20.04.2019

Дата оновлення БД 19.04.2019

Мельник Сергій Іванович; ВР України, чл. фракції Партії "Блок Петра Порошенка" (з 11.2014), заст. голови Ком-ту з питань бюджету (з 12.2014).

Н. 22.02.1965 (с.Моломолинці, Хмельницький р-н, Хмельн. обл.); укр.; батько Іван Федорович (1928) - пенс.; дружина Тетяна Василівна (1967) - гол. спеціаліст РВ ФДУ; син Юрій (1980).

Осв.: Осв.: Хмельн. технол. ін-т побутового обслуговування, інж.-ек. ф-т (1986-90), "Бухгалтерський облік та аналіз госп. діяльності".

Нар. деп. України 8 склик. з 11.2014, виб. окр. N 187, Хмельн. обл., самовисування. За 33,75%, 16 суперн. На час виборів: Хмельницький міський голова, чл. ВО "Батьківщина".

09.1981-08.84 - учень, Хмельн. кооперативний тех-м. 09.-11.1984 - студент, Хмельн. технол. ін-т побутового обслуговування. 11.1984-11.86 - служба в армії. 11.1986-07.90 - студент, Хмельн. технол. ін-т побутового обслуговування. 08.1990-03.93 - економіст, бухгалтер, пров. спеціаліст, Хмельн. обл. житлокомунуправління. 03.1993-12.94 - заст. зав., 12.1994-05.98 - зав. фінвідділу, виконком Хмельн. міськради. 05.1998-10.2000 - заст. Хмельн. міського голови, нач. фінуправління. 11.2000-07.01 - нач. департаменту місцевих фінансів, 08.2001-07.02 - заст. голови секретаріату, Спілка лідерів місцевих і реґіональних влад, м.Київ. 07.2001-11.02 - заст. нач. департаменту бюджету, Мін-во фінансів України. 11.2002-09.03 - нач. Гол. фінуправління, 09.2003-06.06 - заст. голови з фін.-ек. питань та інвестиційної політики, Хмельн. облдержадмін. З 06.2006 - Хмельницький міський голова. Чл. ВО "Батьківщина" (з 2005).

Член Спілки економістів України (з 2004). Засл. економіст України (06.2007). Орден "За заслуги" III ст. (12.2009).

Захопл.: риболовля, футбол.

Контакти:


Роздрукувати довідку