Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
23.08.2019

Дата оновлення БД 22.08.2019

Войтович Володимир Іванович; Волинська облрада, голова (18.11.2010-25.02.14).

Н. 21.04.1954 (с.Козлиничі, Ковельський р-н, Волин. обл.); дружина Валентина Степанівна (1953); син Тарас (1976); дочка Наталія (1983).

Осв.: Луцький держ. пед. ін-т ім. Лесі Українки (1975), учитель укр. мови і літератури.

08.1975-01.78 - учитель укр. мови і літератури, Гораймівська СШ Маневицького р-ну. 02.1978-08.82 - директор, Чорнизька СШ Маневицького р-ну. 09.1982-01.83 - директор, Навізька СШ Рожищенського р-ну. 02.1983-05.2003 - зав., Рожищенський р-ний відділ освіти. 05.2003-02.05 - голова, Рожищенська райдержадмін. 04.-06.2005 - безробітний. 07.-08.2005 - зав. сектору, Волин. обл. орг. НП. 09.2005-02.06 - нач. відділу упр. освіти і науки, 03.2006-01.07 - заст. нач. упр. освіти і науки, 02.2007-05.08 - нач.уУпр. з питань внутрішньої політики, 06.2008 - нач. Гол. упр. з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю, Волин. облдержадмін. 07.2008-06.10 - голова, Рожищенська райдержадмін. 07.-08.2010 - зав., Рожищенський р-ний метод. кабінет. З 09.2010 - голова, Рожищенський РК профспілки працівників освіти і науки. Деп. Волин. облради (2002-06). Чл. НП.

Відмінник освіти України (1996). Орден "За заслуги" ІІІ ст. (01.2013).

Контакти:


Роздрукувати довідку