Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
18.02.2019

Дата оновлення БД 17.02.2019

Петрук Микола Миколайович, ґен.-полк. (12.2003); кол. нар. деп. України.
Н. 01.02.1950 (с.Карпівці, Чуднівський р-н, Житомир. обл.) в сім'ї робітників; одружений; має 2 дочок.
Осв.: Бакинське вище загальновійськове командне уч-ще (1971); Військова академія ім. М.В.Фрунзе (1983); Військова академія Ґенштабу ЗС РФ (1993).
Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-12.12 від Блоку Ю.Тимошенко, N 9 в списку. На час виборів: тимчасово не працював, б/п. Чл. фракції "Блок Юлії Тимошенко" (з 11.2007), чл. Ком-ту з питань нац. безпеки і оборони (з 12.2007).
Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-06.07 від Блоку Ю.Тимошенко, N 9 в списку. На час виборів: командувач Сухопутних військ ЗС України, б/п. Чл. Ком-ту з питань національної безпеки і оборони (з 07.2006), чл. фракції "Блоку Юлії Тимошенко" (з 05.2006). Склав деп. повноваження 12.06.2007.
З 1971 - командир мотострілецького взводу, Прикарп. ВОкр. 1973-91 - заст. командира мотострілецької роти з тех. частини, командир мотострілецької роти, нач. штабу мотострілецького батальйону, командир мотострілецького батальйону, заст. командира мотострілецького полку, командир мотострілецького полку, нач. штабу мотострілецької дивізії, комндир окремої мотострілецької бриґади в Республіці Куба. 08.1993-10.2003 - командир механізованої дивізії, командувач армійського корпусу, 1-й заст. командувача військ Західного оперативного командування Сухопутних військ, 1-й заст. Головнокомандувача Сухопутних військ ЗС України. 16.10.2003-19.07.04 - командувач військ Західного оперативного командування. 19.07.2004-16.06.05 - Головнокомандувач Сухопутних військ ЗС України. 16.06.2005-06.05.06 - командувач Сухопутних військ ЗС України. 01.2008 - звільн. у запас.
Орден Богдана Хмельницького III ст. (08.2005).


Роздрукувати довідку